Wiecie co, mam dostęp do informacji od środka i podobno sytuacja wyglądała tak że te towarzystwo które im towarzyszyło, poszło się bawić do KOTWICY a ta małolata z tymi trzema została w domku, po całym zajściu zachowywali się normalnie a co najlepsze po powrocie reszty ekipy z dyskoteki dziewczyna o której mowa normalnie się zachowywała i jeszcze piła piwo z całą resztą, zrobiła lodzika dla jednego z chłopaków a że on jej zaloty odrzucił puźniej to się jej głupio zrobiło i dlatego zgłosiła to puźniej na policje. Ale dlaczego nie zgłosiła tego od razu ? Bo dopiero puźniej pomyślała że jednak głupio zrobiła dając chłopakom, co nie umniejsza ich czynu bo nie powinni tego robić. Ale tak szczerze..która dziewczyna teraz w wieku 16 lat jest dziewicą ? Prawie żadna! Tu na prawdę daję do zrozumienia rodzicom jakie jest zagrożenie wysyłania dziecka samego nad jezioro białe. Przecież wiadomo o co chodzi nastolatce lub nastolatkowi jadącemu nad jeziorko....brak rodzicow,alkohol,seks...to dzisiejsze rozrywki naszej nowej młodzieży...taka prawda, też byłem nastolatkiem i wiem jak jest i nie wmówicie mi ze jestem jakis inny, kazdy z was lubi alkohol, brak kontroli i seks ( to nadal temat tabu w polsce ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz