Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Obława na psa na osiedlu w Chełmie

Utworzony przez POpapraniec, 27 lipca 2011 o 13:46 Powrót do artykułu
uśpić razem z tymi 10cioma rodzinami i po sprawie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja chiałbym żeby ciebie sparaliżowało od pasa w dół, internetowy śmieciu
0
zyczliwy napisał:
a ja chiałbym żeby ciebie sparaliżowało od pasa w dół, internetowy śmieciu
Sam go dokarmiałem kilka razy - strasznie nieufny zwierzak. Jak widział inne psy schodził grzecznie z drogi. Straż miejska nie ma co robić?? A gdzie byli ostatnio w Lublinie, jak hołota z pistoletem po ulicy biegała i mierzyła do ludzi?
0
Tylu obrońców się odezwało, ale żaden nie przygarnął psiny. Zawsze to lepiej jak ma kto zjeść odpadki z obiadu wyrzucone na chodnik i nie trzeba brać za takiego psa odpowiedzialności, ani za niego odpowiadać.
0
POpapraniec napisał:
uśpić razem z tymi 10cioma rodzinami i po sprawie
szkoda ze ciebie łachudro nieuśpili jak sie urodziles mam nadzieje ze zdechniesz szybko bydlaku popaprany
0
Każdej istocie należy się życie
Ostatnio edytowany 27 lipca 2011 o 14:54
0
te życzenia " żeby cię sparaliżowało , itp. " - to zapewne od życzliwych katolików ?!piszących takie " życzenia " obrońców zwierząt pogięło całkowicie ! ale jest to dla nich typowe. stawianie wyżej zwierzęcia od człowieka. wystarczy nieopatrznie wypowiedziana uwaga na ulicy , na trwaniku czy w parku. "miłośnik " natychmiast rzuca się z agresją
0
jon napisał:
te życzenia " żeby cię sparaliżowało , itp. " - to zapewne od życzliwych katolików ?!piszących takie " życzenia " obrońców zwierząt pogięło całkowicie ! ale jest to dla nich typowe. stawianie wyżej zwierzęcia od człowieka. wystarczy nieopatrznie wypowiedziana uwaga na ulicy , na trwaniku czy w parku. "miłośnik " natychmiast rzuca się z agresją
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Szkoda, że najpierw jakiś tępy człowieczek psa wyrzucił, bo domyślam się, że z nieba nie spadł.
0
kfk napisał:
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Szkoda, że najpierw jakiś tępy człowieczek psa wyrzucił, bo domyślam się, że z nieba nie spadł.
Bo ludzie to gorzej niż zwierzęta. Zwierzę nie pastwi się nad drugim dla przyjemności, tak jak to robią zwyrodnialcy, których nazywa się ludźmi!!! I wszystko na ten temat
0
Pies był spokojny ale nieufny siedział sobie pod moim blokiem na Wolności,jedzenie i wodę dostawał. Niestety ludzie byli tacy mądrzy i któregoś dnia jak sąsiadka dała mu wody to za pół godziny panowie z policji już pukali do drzwi.... Dziwi mnie najbardziej fakt że kiedy ten sam pies "urzędował" w centrum deptaka pod rossmanem to nikt się tym nie zainteresował....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: