Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol we krwi instruktora. Uczył jeździć kursantkę

Utworzony przez Gość, 5 września 2011 o 10:58 Powrót do artykułu
To sie zgrilował instruktor, a swoja droga czy ELKI muszą jeżdzic środkiem drogi, dzisiaj rano ok. 10 elka z tablica egzamin o włos nie doprowadził do czołówki na skrzyżowaniu Lubelska, Szpitalna ,Trubakowska, kursant nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na wprost z Trubakowskiej na Szpitalną a elka usiłowała skręcić ze Szpitalnej na Lubelska i byłby dzwon.Mam nadziej że nie zdał tego egzaminu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A to ci dopiero news...Instruktor napity, a kursantka bez prawa jazdy...
0
akurat udało mi się zdać, hehe
0
Rzadko kiedy są trzeżwi.
0
kursant napisał:
akurat udało mi się zdać, hehe
Mam nadzieje żę to nie ty jechałeś rano na czoałowkę bo jak tak to twój egzaminator jest palantem.
0
hehe kursantka była trzeźwa, ale jak przystało na kursantkę nie miała prawa jazdy.... no po prostu cudowne zdanie:D. Już dawno nic mi tak nie poprawiło humoru na koniec dnia. Pozdrowienia dla autora.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: