Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie Kaufland w Chełmie, będą i światła

Utworzony przez Gość, 5 lutego 2013 r. o 18:56 Powrót do artykułu
kolejna galeria ale ten Chełm ma farta, już nie wiem gdzie jechac, wiec chyba pojade do KRASNEGOSTAWU tam bez zbednego zadecia jest galeria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatny handel już całkiem padnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kolejna galeria ale ten Chełm ma farta, już nie wiem gdzie jechac, wiec chyba pojade do KRASNEGOSTAWU tam bez zbednego zadecia jest galeria.
No to wiśta wio !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego się cieszyć! może by tak jakiś zakład produkcyjny? a nie wymiatacz kasy na zachód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Hrubieszowie od 3 lat funcjonuje Kaufland , najlepszy market w promieniu 100 km , Tesco ,Lidl , Carefur czy tez drogie od jakiegos czasu Biedronki czy Stokrotki wysiadaja , małe prywatne sklepiki nie maja szans ze swoją mytą i oliwioną wedliną i innymi drogimi i nieświezymi artykułami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w Hrubieszowie od 3 lat funcjonuje Kaufland , najlepszy market w promieniu 100 km , Tesco ,Lidl , Carefur czy tez drogie od jakiegos czasu Biedronki czy Stokrotki wysiadaja , małe prywatne sklepiki nie maja szans ze swoją mytą i oliwioną wedliną i innymi drogimi i nieświezymi artykułami [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1360094893' post='730290'] w Hrubieszowie od 3 lat funcjonuje Kaufland , najlepszy market w promieniu 100 km , Tesco ,Lidl , Carefur czy tez drogie od jakiegos czasu Biedronki czy Stokrotki wysiadaja , małe prywatne sklepiki nie maja szans ze swoją mytą i oliwioną wedliną i innymi drogimi i nieświezymi artykułami
Co ty wiesz o małych sklepikach? Byłeś w jednym i już dajesz opinię? Jest wiele tanich i lepszych niż hipermarkety. Zresztą o ile wiem to właśnie w marketach myją mięso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaufland to naprawdę dobry sklep! Duży wybór i tanio! Poza tym zatrudniają zawsze z 80-100 osób do takiego marketu a i pensje przyzwoite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w Kauflandzie ale w Biedronce jak masz umowę na pełny eteat to pracujesz przepisowe 8 godzin dziennie i ani chwilki dłużej, masz wypłatę na czas, ubranie, przerwę na śniadanie itp. U chełmskiego "prywatnego handlarza" zasuwasz 6 dni w tygodniu po 10-11 godzin dziennie, sobota - 9 godzin, jak idziesz na urlop (góra 2 tygodnie i to jeszcze z wielką łaską) to ucina ci pobory bo przecież na twoje miejsce musiał zatrudnić kogoś innego, nawet przy 20 stopniach mrozu nie pozwala ci włączyć ogrzewania bo kryzys... na noc kasę fiskalną owija się w szmaty żeby nie zamarzła, o chorobie możesz zapomnieć, każdy z rodziny ma klucze do sklepu ale odpowiedzialność materialną masz tylko ty! No chyba połowa chełmian marzy o pracy u takiego "prywaciarza". Mam nadzieję, że im więcej takich dużych firm, które muszą przestrzegać przepisów i norm tym mniej korupcji i chodów. Kto widział, żeby sprzedawać jogurt w przecenie po terminie przydatności do spozycia w supermarkecie? U prywaciarza to nagminne. I sanepid nic na to. Mozna mnożyć takie przykłady w nieskończoność. Pracownik jest jak niewolnik, który nie ma żadnych praw za to obowiązków aż nadtto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można składać CV?? Z tego co wiem dużo osób czeka na Kaufland.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzien dobrz nie ma krasnzstaw sklepie miec kaufland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw duże osób czekam chciał Kaufland . kilka jedzie Zamościa Kaufland po co daleko Zamościa 50 km. tylko łatwo blisko sklepie nowe Kaufland z Krasnystaw kiedy będzie nowy sklepie Kaufland z Krasnystaw ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw duże osób czekam chciał Kaufland . kilka jedzie Zamościa Kaufland po co daleko Zamościa 50 km. tylko łatwo blisko sklepie nowe Kaufland z Krasnystaw kiedy będzie nowy sklepie Kaufland z Krasnystaw ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarzyna napisał:
Krasnystaw duże osób czekam chciał Kaufland . kilka jedzie Zamościa Kaufland po co daleko Zamościa 50 km. tylko łatwo blisko sklepie nowe Kaufland z Krasnystaw kiedy będzie nowy sklepie Kaufland z Krasnystaw ?????????
Po jakiemu ty piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw duże osób czekam chciał Kaufland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.........Katarzyno..............do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z translatorem pisze, co do Kauflandu to się zobaczy, porówna, cieszyć sie można z tego, że będą miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w Kauflandzie ale w Biedronce jak masz umowę na pełny eteat to pracujesz przepisowe 8 godzin dziennie i ani chwilki dłużej, masz wypłatę na czas, ubranie, przerwę na śniadanie itp. U chełmskiego "prywatnego handlarza" zasuwasz 6 dni w tygodniu po 10-11 godzin dziennie, sobota - 9 godzin, jak idziesz na urlop (góra 2 tygodnie i to jeszcze z wielką łaską) to ucina ci pobory bo przecież na twoje miejsce musiał zatrudnić kogoś innego, nawet przy 20 stopniach mrozu nie pozwala ci włączyć ogrzewania bo kryzys... na noc kasę fiskalną owija się w szmaty żeby nie zamarzła, o chorobie możesz zapomnieć, każdy z rodziny ma klucze do sklepu ale odpowiedzialność materialną masz tylko ty! No chyba połowa chełmian marzy o pracy u takiego "prywaciarza". Mam nadzieję, że im więcej takich dużych firm, które muszą przestrzegać przepisów i norm tym mniej korupcji i chodów. Kto widział, żeby sprzedawać jogurt w przecenie po terminie przydatności do spozycia w supermarkecie? U prywaciarza to nagminne. I sanepid nic na to. Mozna mnożyć takie przykłady w nieskończoność. Pracownik jest jak niewolnik, który nie ma żadnych praw za to obowiązków aż nadtto.
no masz dużo racji , ale osobiście bym się bardziej cieszył gdyby to właśnie zmiany posuwały się w kierunku egzekwowania prawa pracy, warunków sanitarnych itp. w małych firmach co doprowadziłoby do odcedzenia gównianych pracodawców i dania szansy na prowadzenie biznesu małym ale sprawiedliwym przedsiębiorcom. Tylko że te wszsytkie narzędzia do sprawowania kontroli  i egzekwowania prawa są tak przekupne , że nie ma szans żeby było dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy otworz kaufland w chełm ? odp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy otworz kaufland w chełm ? odp ?
dla Ciebie mogę otworzyć jutro tylko weź ze sobą młotek i przecinak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaufland dobry sklep. Szeroki asortyment.   Pizza Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...