Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała koszula zamiast kamizelki

Utworzony przez ktoś, 2 października 2007 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Jaki konkurs?!!!. Noszenie stroju szkolnego to obowiazek ustawowy a nie wyczyn , który podlega ocenie konkursowej i nagradzaniu. Taka forma zachęty nie jest chyba - wbrew pozorom - wychowawcza. Ale może się mylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo, noszenie stroju szkolnego to obowiazek ustawowy a nie turniej, który ma rozstrzygnąć, kto zwycięży. Chyba takie podejście szkoły do tematu noszenia mundurków w szkole to nieporozumienie. Dzieci mają szanować prawo a nie być przekupywane, by je "szanowali". Celowo zastosowałam cudzysłów, bo wydaje mi się, że uczenie dzieci w taki sposób szacunku do prawa mija się z celem. pozdrawiam, tez dyrektorka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mundurki mają obowiązywać nauczycielki - od 1 wrzesnia :) trzeba by było ogłosić konkurs dla nauczycielek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo, noszenie stroju szkolnego to obowiazek ustawowy a nie turniej, który ma rozstrzygnąć, kto zwycięży. Chyba takie podejście szkoły do tematu noszenia mundurków w szkole to nieporozumienie. Dzieci mają szanować prawo a nie być przekupywane, by je "szanowali". Celowo zastosowałam cudzysłów, bo wydaje mi się, że uczenie dzieci w taki sposób szacunku do prawa mija się z celem. pozdrawiam, tez dyrektorka.
szczerze mówiąc to nie wiem czego powinniście dzieci uczyć , czy wpajanie wartości wyzszych od materialnych nie jest w dzisiejszych czasach krzywdzące? ja jestem rocznik 78 i przyznam , że wpojone mi wartości m.in. w szkole , w domu etc. nie pomagają mi w życiu , a wręcz przeciwnie. Może lepiej odrazu uczyć dzieci rozpychania się łokciami , dążenia po trupach do celu itp. to chociaż poradzą sobie w życiu, a tak Wy ciała pedagogiczne będziecie  kształtować ich kodeksy moralne w oparciu o ideały , a kiedy przyjdzie im się zetknąć z prawdziwym życiem to Ci którzy mają za najwyższą wartość własne dobro zadepczą te dzieciaki na śmierć :( Ja osobiście czuję się skrzywdzony przez tych , którzy wpoili mi uczciwość , wrażliwość ...... lecz dzisiaj jest już dla mnie za późno poprostu nie potrafiłbym już inaczej żyć dlatego nie stać mnie na żadne luksusy jak moich kolegów z podstawówki - dzieci ówczesnych kaptalistów, lekarzy, osóba na wysokich stanowiskach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mundurki mają obowiązywać nauczycielki - od 1 wrzesnia :) trzeba by było ogłosić konkurs dla nauczycielek
A nie uważasz,że zbyt skromne...? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie uważasz,że zbyt skromne...? :)
no może ? ok trzeba by dodać kołnierzyk z muszką pod szyjkę i będzie ok :) nie za skromne i bez przepychu.....tak będzie o wiele lepiej i trochę powagi paniom doda - miałeś rację - dobrze kogoś mądrego posłuchać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...