Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bił i zmuszał kolegów do picia chemikaliów. Wychowanek pociągnął ośrodek na dno

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 o 11:06 Powrót do artykułu
kiedyś takie chwasty się wyrywalo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kozaczek ***i nad slabszymi sie umie znecac solonezy karze na***ac hah *** w osrodkach mow by pojechal na poprawe to by mu dupa pekla pewnie zasady jeszcze trzymal chlopak w mow hahaha
0
Powiesić go od razu, po co Polsce taki bandyta.
0
Zanim wyjdzie na wolność (oby jak najpóźniej) to wykastrować go,aby bie robił głupich dzieci.A wogóle to chwast,a chwast,a chwasty się plewi
0
Co to znaczy ze zaproponowal dla siebie kare?? Smiech na sali, chore mamy prawo w polsce chore... a te kilka setem glabow w rzadzie zajmuje sie bzdetami typu smolensk, panstwowe pogrzeby itd zamiast rzeczami pierwszej potrzeby.
0
dobrze byłoby by autor wiedział jak się nazywa dyrektor osrodka......
0
to juz zaraza,w wiekszosci takich osrodków ,domów dziecka itp.nie ma zadnego nadzoru.za co ci pracownicy biora pieniądze?
0
Ot Lubelskie, Kaczyńskich honorować, lokalnych socjalistów bronić
0
Bezstresowe wychowanie w tym ośrodku wychowawczym musiało być... Bat i do roboty gówniarzy! Żeby nie mieli siły nanikogo ręki podnosić.
0
Takie łapanie się brzytwy przez dyrekcja Rejonie jest niedopuszczalne. Puławy? 121 interwencji? Skąd ja się pytam te dane? Nie widziałam tam policji, tyle ucieczkę? To chyba łącznie z Rejowcem. Jak.mozna tak oczerniac ludzi? Za pisanie nieprawdy powinniście odpowiedzieć. WSTYD!!!!! Tak społeczeństwo wprowadzać w błąd!!!! Wstyd!!!!
0
Czy Szanowny Autor artykułu nie potrafi poprawic nazwiska dyrektora ośrodka?????
0
Dane dotyczące Puław są wyssane z palca. Ucieczka, niepowrót, oddalenie - rozróżniacie Państwo te pojęcia? Czy wszystko do jednego wora.?jak z ośrodkami? Najwięcej plotą Ci, którzy najmniej wiedzą. Autor artykułu popełnił niejeden błąd. Za pomówienia każdy powinien odpowiedzieć!
0
Rejowiec - prywatny... Myślę, że roznica stad wynika. Państwowe ośrodki działają zupełnie inaczej!
0
Zbyt pewnie czuło się kierownictwo ośrodka,a apetyt rośnie w miarę jedzenia.Żal ludzi,którzy mieli pracę,ale jeśli nie radzi się z problemami wychowawczymi to nie podejmować się tak odpowiedzialnych zadań.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: