Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biogazownia może nie powstać przez wójtów

Utworzony przez Gość, 23 lutego 2011 r. o 11:44 Powrót do artykułu
Masz prawo mieć taki pogląd na tą sprawę ale ja też mam prawo mieć Twój pogląd w d..pie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
z mojej miejscowości sama podpisałam się na 212 miejscu pod petycją ze nie chcemy żadnego biogazu, chyba mamy prawo prawda? to my mieszkamy i my mamy jakieś prawo głosu, w całej miejscowości nie było nikogo za i jesteśmy wdzięczni wójtowi, że liczy się z naszym glosem.
A czemu to zrobiłaś ? bo ktoś tak powiedział ? czy byłaś i widziałaś biogazownie kiedyś ? Ja widziałem. Mogę się założyć, że za lat 5, góra 10 ocenicie siebie, że nie mieliście racji, bo biogazownie będą wszedzie tylko nie w gminach takich jak Wasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Dobrze robi-tak trzymaj! Smrodu ci w Rejowcu dostatek
- i tyle komentarza na ten temat wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elitarne wychowanie na komercyjnym osiedlu z wpojonymi nawykami higieny. Wszyscy dokładnie wiemy, wystarczy popatrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Masz prawo mieć taki pogląd na tą sprawę ale ja też mam prawo mieć Twój pogląd w d..pie!
ja tak sobie dumaju szto ty zamiast gaławy mosz żope.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inż napisał:
Tylko w pysk lać za takie pier@#$%. Nie widział projektu, nie rozumie działania całego systemu oczyszczania, filtrów, odmulaczy itd. Za to usłuszał we wsi jak mówią że będzie śmierdziało. Taka polska mentalność - pseudo "zieloni" krzykacze to zawsze najwięksi znawcy tematu, biegli w dziedzinie, doktorzy inżynieri środowiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki mądry jestes to przeprowadz sie w poblize kturejs z tych biogazowni albo pojedz tam i porozmawiaj z ludzmi mieszkajacymi w poblizu dopiero wdedy walnij sobie z liscia w swoj zakluty leb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...