Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie BMW staranowało?! deb*** za kierownicą i to pijany! Trzy osoby uszły z życiem, mogły zginąć, a tu uwaga... tylko 4,5roku mu grozi... One mogą zostaćkalekami do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAM ZARAZ ARESZT GOŚCIU ZABIŁ 2 ROWERZYSTÓW I WYSZEDŁ ZA KAUCJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej napisał:
Jakie BMW staranowało?! deb*** za kierownicą i to pijany! Trzy osoby uszły z życiem, mogły zginąć, a tu uwaga... tylko 4,5roku mu grozi... One mogą zostaćkalekami do końca życia!
W zupełności się z Tobą zgadzam!. Gdyby jechał maluchem to napisaliby o pijanym kierowcy a nie o maluchu! Sam też jeżdzę BMW od kilku lat ale od ponad 20-tu jestem kierowcą i nigdy jeszczed nawet nikogo ani niczego nie zarysowałem i mam nadzieję, że tak pozostanie bo to kwestia umiejętności kierowania, doświadczenia ale też przede wszystkim umiejętności przewidywania co się może wydarzyć na drodze a nie koniecznie tego czym się jeździ. Zgadzam się również z rażąco niskim wymiarem górnej granicy kary dla tego pseudo-kierowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...