Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
N bobry i niedźwiedzie tylko JAGIENKA Z KRZYŻAKÓW ,sadło bobra dobre do pomocy przy wyjmowaniu grotów strzał i gojenia ran po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za ochrona środowiska skoro pozwalają na zabijanie bobrów? coś tu śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o cholera, żeby moja stara tylko tego nie przeczytała. Przestanie golić bobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, trzeba osuszyć jeden z najsuchszych krajów Europy. Ale to Polska, nie ma co się dziwić..   Arabia Saudyjska ma dużo ropy, więc ropa w tym kraju jest tania. Rosja ma dużo gazu, więc gaz w tym kraju jest tani. Polska ma dużo węgla, więc jak by to było możliwe, to węgiel w tym kraju byłby najdroższy w Europie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego są pod ochroną, jeśli jest ich tak dużo, że stanowią zagrożenie dla ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóbr to szkodnik i tak powinien być traktowany. Niszczy wały podkopuje drogi i wycina drzewa. Przejdźcie się brzegami Kosarzewki, Krężniczanki, Bystrzycy. Zobaczcie co te szkodniki zrobiły z drzewami. Bóbr pod ochroną ? Tak ale tylko w Parkach Narodowych i Rezerwatach Przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie przeniesiono bobrów w inne miejsce gdzie może są potrzebne? Może warto czasem popatrzeć na dyrektywy unijne w tym zakresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnożą się bez opamiętania! Są bardzo ekspansywne, łatwo przemieszczają się w górę rzek i rzeczek, tamując przepływ i wody która potapia przyległe tereny. Nie wiem dlaczego są pod ochroną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, trzeba osuszyć jeden z najsuchszych krajów Europy. Ale to Polska, nie ma co się dziwić..   Arabia Saudyjska ma dużo ropy, więc ropa w tym kraju jest tania. Rosja ma dużo gazu, więc gaz w tym kraju jest tani. Polska ma dużo węgla, więc jak by to było możliwe, to węgiel w tym kraju byłby najdroższy w Europie.
O jakim  węglu mówisz Polska importuje 20 mln ton węgla rocznie za 2014r.!!!Od 2000 nie wystarcza wydobycia na samozaopatrzenie.Buzek pozamykał kopalnie podcza swego pontyfikatu premiera 1997-2001 chłodzili gospodarkę z Balcerowiczem doprowadzili pkb.do -1% ZERWALI BARTER Z Rosją,''czerwony'' SLD w 2005 r przekazał PiS +7% PKB.Europa rocznie ma deficyt w węglu 200mln ton same Niemcy importują 75 mln ton.Aby coś sprzedać trzeba mieć, zebrać import w kleszcze i zacząć wydobywać węgiel i go sprzedawać,a nie tylko pieprzyć dyrdymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wiekszego szkodnika od Ciebie. Baranie te drzewa są w jego naturalnym środowisku domowym (czyt. Las) czy niedźwiedź polarny, lub Boa, albo aligator wchodzi do Twojego domu? Nie, więc Ty nie ingeruj w ich środowisko. Na pewno pozyteczniejszy jest nie jeden bóbr od Ciebie szkodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi te małe diabły 2h pola zalały wieloletniej uprawy, za które dostałem śmieciowe odszkodowanie... nie wiem jaki debil zgadza się by taki szkodnik jak bóbr był pod ochroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bobry dobre na sadło do obkładania miejsca gdzie w ciele wbita jest strzała z łuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilki dobrze radzą sobie z bobrami, ale myśliwi do nich też chcą strzelać! Więc o co chodzi, skąd ten płacz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...