Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzeźno: Rolnik prosi o naprawienie drogi. \"Nie da się\"

Utworzony przez maxmad, 5 października 2011 r. o 17:48 Powrót do artykułu
Pan Adam jak zacznie płacić podatki jak każdy uczciwie pracujący, będzie mógł prosić a nawet żądać naprawy drogi do swojego pola. A tymczasem niech weźmie łopatę i zrobi co trzeba, a nie do gazet lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego niby pan Adam nie płaci podatków mógłbyś mnie oświecić bo chyba jestem nie w temacie. Znasz osobiscie tego pana ? Rolnik to nie jest uczciwie pracujący ????? Całkiem nie rozumiem twojej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp do madmax: nalezy czytac ze zrozumiem i trzymac sie tematu! drogi sa w zlym stanie i wymagaja naprawy,ta u Pana Piliszko jest tragiczna jak i wiele innych tez w calej polsce! sytuacja wyglada tak tragicznie poniewaz jest jeszcze wielu podobnych ciemniakow jak madmax popierajac jedno otwiera sie drzwi na nastepne! gdyby nie hamowali rozwoju polskich wsi takie ciemniaki jak madmax juz mielibysmy w kazdych gminach piekne drogi! Zycze wiecej rozumu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp do madmax. podatki placa wszyscy,posrednie i bezposrednie,rolnicy takze,pewnie Pan/pani madmax tego nie wie,polecam skonczyc najpierw szkole podstawowa,TAK PODSTAWOWA,maly czlowieczek,fan LOPATY,wstyd mi ze tacy ludzie dalej zyja w epoce kamienia lupanego,HALO HALO,madmax,mamy juz kolo,i elektrycznosc,lopata to nawet Rzymianie drog nie naprawiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech sam wojt wezmie lopate i zrobi co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obowiazek utrzymania drogi spoczywa na wlascicielu,w tym wypadku jest to gmina,dziwi mnie ze rolnik prosi,zabiega,nie naprawianie drogi,dopuszczenie do takiego stanu jest karygodne,groza za to konsekwencje prawne (kodeks wykroczen),Panie Adamie,prosze sfotografowac kazdy dolek na drodze,i ile bedzie zdjec,tyle zlozyc zawiadomien do prokuratury o popelnieniu wykroczenia,jest to scigane z urzedu,Pana udzial ogranicza sie tylko do zgloszenia,po lekturze artykulu sadze ze taniej wojtowi asfalt wyjdzie,niz grzywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka droga,jaka gmina,a pracownicy interwencyjni kwiatki piela w Dorohusku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...