Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo!!! Miasto wyróżni się w regionie i ściągnie ludzi. Oby tak dalej. Chełm pięknieje z każdym miesiącem. Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Miasto wyróżni się w regionie i ściągnie ludzi. Oby tak dalej. Chełm pięknieje z każdym miesiącem. Super.
chyba znasz Chełm tylko z ekranu komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwóżdż do trumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jest już lista pracowników Aquaparku w szufladzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykujta mydła i ręczniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, nie bardzo pięknieje ale faktycznie ta budowa jest imponująca nie tylko na takie szare miasto jak nasze. A z tym gwoździem to nie trafione i złośliwe.W Polsce jest pond 200 takich zabawek i ludzie mają gdzie spędzić czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie tak, mieszkańcy o numerach LCH przyjadą rano do Biedry, potem wypluskają sie w basenie, potem MacDonald i do domku, z pustym portfelem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy ludzie to tylko narzekać potraficie.żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te negatywne komentarze piszą bóbki z wiadomych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, ze te negatywne komentarze piszą mieszkańcy Chełma, m.in. radni RM Chełm, którzy zazdroszczą Pana Prezydent faktu , że ta inwestycja realizowana jest za Jej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie: Ile będzie miesięcznie kosztowało utrzymanie obiektu+koszty manipulacyjne (kredyt zaciągniety przez miasto itp ,oraz  ile kasiorki wpłynie ze sprzedaży biletów(? Czy wykonanie zostały takie analizy?  Gdzie mogę znaleźć takie analizy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, nie bardzo pięknieje ale faktycznie ta budowa jest imponująca nie tylko na takie szare miasto jak nasze. A z tym gwoździem to nie trafione i złośliwe.W Polsce jest pond 200 takich zabawek i ludzie mają gdzie spędzić czas.
Racja. I na 200, 198 przynosi straty, a dwa na siebie zarabiają... A ludzie mają gdzie spędzić czas! Hahaha... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport to inwestycja w zdrowie spoleczenstwa. Jesli ten basen nie bedzie zarabiac na siebie to nic zlego. Zwroci sie w mniejszych wydatkach na sluzbe zdrowia! Nie mozna wszystkiego przeliczac na pieniadze. Polakom grozi otylosc i taki basen to jest inwestycja. Nie sluchajcie tego narzekania na ten basen. Miasta sa nie od tego zeby zarabiac ale zeby zapewniac ludziom lepszy poziom zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, miasta od tego są aby się zadluzac, a dług spłaca wszyscy. W Chełmie basen juz jest i aby poplywac nie trzeba czekać w kolejce jak do lekarza. Lotnisko w Radomiu też było niezbędne podobnie jak drugi basen w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba mieć dużo kasy by pozwolić sobie na taki rarytas jak akwapark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie: Ile będzie miesięcznie kosztowało utrzymanie obiektu+koszty manipulacyjne (kredyt zaciągniety przez miasto itp ,oraz  ile kasiorki wpłynie ze sprzedaży biletów(? Czy wykonanie zostały takie analizy?  Gdzie mogę znaleźć takie analizy?
Z tego co wiem to kierownikiem obiektu jest już Mirosław Czech :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianie nie narzekajcie nie narzekajcie bo przecież to od was zależy kto rządzi miastem. Po prostu trzeba chodzić na wybory iii....wybierać a nie wrzucać karty do urny. To kogo macie na wierchuszce i jakich radnych, to tylko wasza zasługa. Trzeba czasem zainteresować się kto pcha się na stołek, kto usilnie "chce wam zrobić dobrze". A że zasłynęliście już kilkakrotnie jako "nietypowi" w trendach polityczno-gospodarczych to możecie mieć tylko do siebie pretensje. Popatrzcie na tę sytuację krytycznie jak od paru lat wstecz, tak od ok.(20) jak rozwijały się gospodarczo sąsiednie podobne miasta; Zamość, Biała Podlaska. Całkiem podobne potencjalnie a jak odskoczyły od Chełma. Chełm wydaje się być na wskroś zgnuśniałym miastem i to z perspektywy regionu i ogólnopolskiego. Tęsknota za dawnym "jedynie słusznym" systemem to jakaś paranoja, że niby wszystko "państwo da"  "już se nie wrati" jak mawiają bracia Czesi. Brak inicjatyw od dolnych, brak działanie "wadzy" doprowadziło Chełm do takiego stanu jaki dziś jest. Wystarczy porównać budżety miast które zostały wymienione aby się przekonać, że w Chełmie mało się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety masz rację obcy i piszę to jako mieszkaniec Chełma. Z drugiej strony w ostatnich wyborach miejskich naprawdę wnikliwie prześledziłem listę kandydatów i naprawdę nie było ani jednego godnego kandydata, a już druga tura to był wybór między dżumą a cholerą. Co do innych miast miałem okazję ostatnio bywać w Zamościu i mam tam trochę znajomych. Z tego co widziałem i słyszałem z ich opowieści to właściwie jest tam podobna kicha jak w Chełmie jedyną różnicą jest to, że mają trochę lepsze drogi i parę galeryjek. Reszta tak samo ludzie uciekają do większych miast albo za granicę za godniejszym życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport to inwestycja w zdrowie spoleczenstwa. Jesli ten basen nie bedzie zarabiac na siebie to nic zlego. Zwroci sie w mniejszych wydatkach na sluzbe zdrowia! Nie mozna wszystkiego przeliczac na pieniadze. Polakom grozi otylosc i taki basen to jest inwestycja. Nie sluchajcie tego narzekania na ten basen. Miasta sa nie od tego zeby zarabiac ale zeby zapewniac ludziom lepszy poziom zycia.
Jeśli nie będzie na siebie zarabial to znaczyć będzie że mało ludzi na niego chodzi - więc gdzie tu mamy działanie prozdrowotne? Na kim? "To jest wielka betonowa inwestycja" - parafrazując klasyka. Potrzebne nam jak kwiatek do kozucha. Nie ma pieniędzy na remont istniejących basenów czy lodowiska a stać nas na kolejną studnię bez dna......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park wodny,heheheheheeeeeee,ludzie z tego miasteczka spierdzielają gdzie się da,a oni sobie fundują parki wodne,niedługo to w tej dziurze zostaną tylko sami mundurowi ,urzędasy i emeryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...