Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budują bulwar spacerowy nad rzeką Uherką w Chełmie

Utworzony przez Gość, 31 maja 2011 r. o 15:58 Powrót do artykułu
dwie sprawy, co jako wędkarz mam zrobić , zapłaciłem 200 zł. i na Małych Żółtańcach nie ma gdzie usiąść z wędka bo teraz wałem biegnie ścieżka rowerowa??????Jakim prawem zmusza sie mnie do siedzenia na ulicy?????? A teraz z koszy śmieci wylewają sie a co bedzie potem???? Druga sprawa czy naprawę miasto nie ma na co wydawać pieniędzy tylko na 3,5 kilometra scieżki rowerowej, przyjemność z jazdy rowerem, terenowym nomen omen jest z jazdy po terenie a nie po ulicy. I te lampy już 3 sowieci noc nikogo nie ma na Zółtańcach a ;lampy zasilane wiatrem i panelem słonecznym oswietlaja rybom wodę. Gratuluję, poczekamy do zimy. A chodniki na Lubelskiej i Rejowieckiej pamietają rok 1945.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś te pretensje w władz gminy chełm;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak długo drodzy chełmianie uszanują to co zostanie dla nich wybudowane. Prawdopodobnie "kochana młodzież" szybko rozprawi się z zamontowaną infrastrukturą. Szkoda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam to najlepiej nic nie robić, robi się źle, nie robi się jeszcze gorzej, tak bardzo przeszkadza wam ścieżka rowerowa w Chełmie, robią ulice tez źle, no ale co tu wiele mówić społeczeństwo chełmskie miało czas zubożeć, biedactwa, a najgorsze takie nieroby przed komp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...