Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...być może ten budżet wreszcie oświeci wszystkich mieszkańców niedźwiedziego grodu, ilu prawdziwych Polaków mieszka nad Uherką! Mamy w mieście kilka pięknych świątyń katolickich bez wystarczającego ze strony miasta zaangażowania w nadanie naszym Kościołom odpowiedniego wyrazu estetycznego. Należałoby większą uwagę właśnie skupić na potrzebach poszczególnych parafii. Tam musi się skierować środki, aby upiększyć nie tyle same Domy Boże, ale przylegające do nich sąsiedztwo zieleni i malej infrastruktury!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może o "nadanie naszym Kościołom odpowiedniego wyrazu estetycznego" zadbali by sami pracownicy tych zakładów pracy, czyli księża??? Moim zdaniem jest wiele innych potrzeb, niż kolejne miliony na tych pasożytów!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Regulamin Budżetu Obywatelskiego jasno określa inwestycje - mogą one być realizowane tylko na terenie, którego właścicielem jest Urząd Miasta, np. parki miejskie, ulice itd. Wniosek na zadanie BO na terenie innego właściciela zostanie odrzucony przy ocenie formalnej (z doświadczenia ubiegłorocznych zadań - wnioski na zagospodarowanie terenu na osiedlach będących własnością spółdzielni nie przeszły oceny formalnej). Pieniędzy publicznych nie można inwestować na "niepublicznych" terenach.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: