Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale z ciebie wróżka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marta~ napisał:
Aleś facet wyuczony i kulturalny myślę, że nie masz racji. I nie pytaj się nikogo w tej sprawie bo sam jesteś radnym i widzę, że się Czecha boisz. Na takiego będą głosować, nie martw się wróżę mu najlepszy wynik w tych wyborach.
Przestańcie już pisać komuchy o sobie pochwały, bierzcie się do roboty radni to radni a władza ma rządzić i pracować. lepiej sie z kims zaprzyjaźnić niż psy na siebie wieszać. Ich jest 13 i chyba tak zostanie przecież jeszcze jakieś ustawy w mieście będą do uchwalenia i co będzie tak samo jak z tym budżetem. Ja bym sie pakował z tego magistratu albo zmądrzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się już pakuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Aneta~ napisał:
Już nie pamiętacie jak za poprzedniej kadencji SLD zrobiło dziurę budżetową, jak się ich nie przypilnuje to znów przed wyborami zadłużą nas po uszy.. Cała Polska dawno już podziękowała SLD a tylko w takiej dziurze jak Chełm dalej się na nich stawia... wstyd.. Dobrze, że studiuję w Warszawie i tam na pewno zostanę..
To z Bogiem! Zostań w tej Warszawie i się nie wtrącaj w takim wypadku, a my będziemy walczyć o swoje miasto! Dziura budżetowa była, jest i będzie zawsze! takie czasy. A Pani Fisz rządzi znakomicie i dużo robi dla miasta i jego mieszkańców. Za to koalicja popis patrzy wyłącznie na swoją za przeproszeniem dupę i robi wszystko, żeby odciągnąć Prezydent od władzy. Koszmar! Może i Polska podziękowała, ale tu mowa o naszej małej mieścinie i uwierz, że po i pis tutaj nie pomoże, a tylko pogorszy sytuację! Młodzieży głosującej w Chełmie jest sporo! skateparku wam nie darujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
Nareszcie ktoś sie odważył i wyszarpał schowane przez lewicowa prezydentkę w budżecie miasta pieniądze na różnego rodzaju zachcianki władzy. Może gazety napiszą co takiego w końcu zrobili ( tylko prawde) na tej sesji. I jest ten budżet czy go nie ma? I niech sie jakiś radny ujawni niech głupa nie palą, że nie czytają tego. Piszcie prawdę jaka by nie była to plewy wyłapiemy.
po co się odzywasz skoro nawet nie wiesz czy "ten budżet" jest, czy go nie ma... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Radni POPIS-u zostaną nagrodzeni na jesieni przez wyborców. A niektóre wypowiedzi ich należy pamiętać - np. że remont ronda wiadukt- rejowiecka jest nam, mieszkańcom Chełma niepotrzebny!!!!" nagrodzeni... HAHAHAHA to się ubawiłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"[quote name='Chelmianin' date='23.01.2010, 12:34:30' post='222416'] Widzę tutaj same wpisy partyjniaków... A cała prawda jest taka ,że mieszkańcy Chełma wybiaraja prezydenta miasta odwrotnie co do tredów w Polsce. jak polsce była lewica to w Chelmie wybrali kandydata z prawicy. a jak teraz jest prawica to wybrali kandydatkę z lewicy i jak tak dalej beda wybierali to Krasnystaw nas przegoni.... Rada dla Chełmian Wybierajcie takiego prezydenta który będzie mógł coś dla Chełma zrobic za pieniądze z Uni i Warszawy a nie tylko za KREDYTY !!!" co ma piernik do wiatraka??? ;> Polska, a Chełm to różnica człowieku... trendy nie ma związku z tym co dla mieszkańców miasta dobre. W Chełmie chyba jeszcze nigdy dotąd nie było takiego progressu, więc o czym Ty w ogóle mówisz?! Żeby ciągnąć pieniądze z Uni trzeba mieć swoje! a te 'swoje' trzeba skądś wziąć! Rada dla Ciebie: z całym szacunkiem, ale OGARNIJ SIĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marta~ napisał:
Aleś facet wyuczony i kulturalny myślę, że nie masz racji. I nie pytaj się nikogo w tej sprawie bo sam jesteś radnym i widzę, że się Czecha boisz. Na takiego będą głosować, nie martw się wróżę mu najlepszy wynik w tych wyborach.
No i co po ostatniej sesji ten co pisał źle o Czechu powinien ogon podwinąć. Czech Jest normalny, spokojny i widać, że jakąś władzę napewno ma. Przekona sie o ty nie tylko ten mazurek ale i etatowy doradca polityczny prezydentowej PREZESIO. Jestem prawie na każdej sesjii i ja także stawiam na Czecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra kobieta z Ciebie Basetla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mądra kobieta z Ciebie Basetla
Może zakochana, ale coś w nim jest myślę, że nie będzie głupi i skundlić sie nie da aby do władzy iść na jesień. Chociaż kto wie ludzie by w końcu na normalnego postawili ciekawe czy mu pozwolą - bo jak ktoś wyrośnie za wysoko to w czapkę. Tak sie dzieje, już Kuśmierz nawojował i Bajko. Czech nie taki zadziorny ale brakuje mu zaplecza na miarę Viktorii - jestem z nim. Aby sie za bardzo nie wsłuchiwał w wyrocznie BAJKO bo skończy jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędas napisał:
Może zakochana, ale coś w nim jest myślę, że nie będzie głupi i skundlić sie nie da aby do władzy iść na jesień. Chociaż kto wie ludzie by w końcu na normalnego postawili ciekawe czy mu pozwolą - bo jak ktoś wyrośnie za wysoko to w czapkę. Tak sie dzieje, już Kuśmierz nawojował i Bajko. Czech nie taki zadziorny ale brakuje mu zaplecza na miarę Viktorii - jestem z nim. Aby sie za bardzo nie wsłuchiwał w wyrocznie BAJKO bo skończy jak on.
A ciekawe jak długo Czechowi i Kowalczukowi pozwolą się "kolegować", Grabczuk to jednym ruchem taką wspólnote może przerwać bo nad jednym i drugim ma władzę. Szkoda by chyba było bo i tandem ciekawy i trzynastego sierotę przygarneli. Zobaczę co zrobią z kinem, jak zaprzepaszczą dla SLD-owskiej tuby kampanijnej to sie na nich pogniewam chociaz jednego z nich lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...