Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
a ja ostatnio korzytałam z wyszukiwarki ***e-podróznik.pl, na której bilety na busy do niemiec sprzedaje kikudziesięciu przewoźników z całej polski. można porównać oferty i wybrać tę w najlepszej cenie. polecam! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 5 lat pracuję za granicą i zdarzyło mi się korzystać z różnych przewoźników. Bywało różnie. Od ponad roku jeżdżę niezmiennie z Koniczynkabus. Zawsze są na czas, kierowcy do dogadania się. Co ważne kierowcy są wypoczęci i nie zasypiają podczas jazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my jeździmy z  ryśbusem ******rysbus.pl/ w porządku są, zawsze na czas, samochody w dobrym stanie, można śmiało z nich korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Olek-trans Jeżdżę długo i jestem zadowolony nigdy żadnego rozczarowania co do przebytej drogi  +48 698 613 642
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli  szukacie szyb do autokarów to sprawdźcie ******szyby-autobusowe24.pl/oferta bardzo solidna firma, działają na terenie całego kraju, przyjeżdżają do klienta. zajmują się montażem nowych lub regeneracją starych szyb. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus umowiony tydzien wczesniej - potwierdzony dzien wczesniej (telefon z numeru 536 069 069) - nie przyjechal. brak kotnatku, 3 godziny po terminie i po godzinie wyjasniania okazalo sie ze wzial kogos innego. Od jutra wynajem, kasa stracona, a ci zamiast znalezc mi busa, to dzownia do mnie z pogrozkami! UWAGA NA TE FIRME!! Pewnie nie napisalbym tej opinii tutaj, bo by mi sie nie chcialo, ale przed chwila dostalem telefon z pogrozkami, ze jesli nie usune swoich opinii tego co sie stalo, pozwa mnie do sadu!!! Pan powiedzial ze nie mam prawa sie wypowiadac, bo nie bylem ich klientem.. (bo po mnie nie przyjechali, mimo ze mieli byc o 13.00 i nawet nie dali znac ze mam nie czekac..) Brak slow! Numer ktory mi grozil to 533***220 - gwiazdujke bo nie wiem czy jest to numer udostepniony publicznie, ale podaje potencjalnie szefowi zastanawiajacemu sie, kto jest odpowiedzialny za ten bajzel. Bez tych pogrozek nie byloby tej opinii. Myslalem ze dzwoni, zeby mi zaproponowac np. transport dzien pozniej, to bym usunal swoja opinie z google, a zamiast tego zaczal mi czytac artykuly prawne.. Ci ludzie sa nienormalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam, Przestrzegam przed "profesjonalną" firmą Rezygnują z umówionego przejazdu nie informując o tym pasażerów. Kierowca nawet nie odbiera telefonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam firmy PrestigeBUS. Busy są nowe, ładnie wyposażone...I na tym plusy się kończa. Jeżeli chcesz pozwiedzać Polskę jeżdzac po paczki to śmiało wybieraj tego przewoźnika. Czekanie nawet po 2 godz. na inne busy, żeby wymienić się pasażerami to też norma.Na całej trasie jedzie jeden kierowca, nie raz się zdażało, że zasypiał za kierownicą. Jak chcesz jechać w stresie lub czekać na busa po kilka godzin na jakimś parkingu wybierz PrestigeBUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najczęściej korzystam z usług firmy -> ***busydoniemiec.pl/. przyjemna i kompleksowa usługa. zabierają z ustalonego miejsca o ustalonej godzinie i zawożą pod wskazany adres. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli wybieracie się do pracy za granicę, to polecam stronę  ***e-podroznik.pl  - można tam znaleźć busy z całej polski, które jeżdżą m.in. do niemiec i holandii. stronka jest bardzo intuicyjna i łatwo wyszukać na niej połączenie i kupić bilet - online lub przez telefon. teraz mają kody rabatowe- bus15, z którm można taniej kupić przejazd. polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promo!rabat! do końca sierpnia podróżujący do niemiec, holandii, austrii lub innych krajów w europie możecie skorzystać ze specjalnej promocji. kupując na ***e-podroznik.pl bilet na międzynarodowe busy wystarczy użyć kodu promocyjnego bus15, a zapłacicie  15 zł mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam firmę Prestigebus, ponieważ dzień przed wyjazdem odwołują nie wiadomo z jakiego powodu choć kilka godzin wcześniej było to pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam skorzystać z usług firmy tmm express polska. ***s://tmmexpress.pl/ robią wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Osobieście jeździłam z róznymi przewoźnikami i najlepszy okazał się holandiaexpress.pl od jskiegoś czasu jeżdżę tylko z nimi. Zawsze pomogą, gorąca kawa w czasie podróży i con ajważniejsze mają wygodne 9-osobowe busy, jedzie się w kilka osób nie ma tego denerwującego zgiełku i na miejsce zawsze dojeżdżam na czas. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dar-trans organizuje nam za każdym razem transport pracowników z Warszawy za granicę. Z nimi rozmawiajcie. To oni też zapewniają kierowcę. Pod względem jakości usług, wszystko działa pierwsza klasa. Auta niezawodne, wszystko odbywa się punktualnie. Tak więc ogólnie ich usługi oceniam zdecydowanie na plus. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! Też jechałam ostatnio z holandiaexpress.pl i jestem tego samego zdania, to dobry przewoźnik. Wszystko odbywa się legalnie, pasażerowie są ubezpieczeni w czasie podrózy. Bardzo mili ludzie, przyjechali po mnie pod dom spakowali walizki do busa i dowieźli bezpoeśrednio na miejsce. Nie miałam żadnych problemów, pierwszy raz jechałam bez przesiadek. Polecam busy Polska Holandia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, a zna ktoś tą firmę: ******transbis.pl/??? godne uwagi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Też jeżdżę z holandiaexpess.pl już dłuższy czas i jestem zadowolony. Polecam te busy do Holandii i Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry! często wyjeżdżam za granicę, używam serwisu ***busfor.pl, jestem zadowolony z jakości i cen. jedź bezpiecznie iz wygodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nie polecam firmy BusExpres. Wysłałam paczkę do Polski z Holandii i moja paczka znalazła się w innym miescie, ponieważ kierowcy nie chcialo się jechać. Może i mógłby ją dowieźć ale nie wiedział czy mu się to opłaca(czyli miałam jeszcze dodatkowo zapłacić). Nigdy więcej nie skorzystam i odradzam. Kierowca(idiota) twierdził również że powiedzialam że mi to obojętne gdzie dostarczona zostanie paczka. Bardzo dużo nerwów mnie to kosztowało i kombinowania jak odebrać paczkę . ODRADZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...