Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy PrestigeBUS

Utworzony przez PrestigeBUS, 8 grudnia 2014 o 17:11
PrestigeBUS    Oferujemy państwu przewozy pasażerskie międzynarodowe, przewóz paczek i przesyłek kurierskich. Jesteśmy rzetelną, sprawdzoną i zaufaną firmą, zawsze dowozimy naszych klientów na miejsce bezpiecznie i punktualnie. Posiadamy doświadczenie w transporcie osób i towarów podparte wysoką jakością usług oraz bezpieczeństwem. Wykonujemy przewóz w systemie "door to door" (spod wskazanego adresu, pod wskazany adres). Zapewniamy zawsze wysoki standard podróży który gwarantują setki naszych zadowolonych klientów.      Nie ogłaszamy się że jesteśmy klasą VIP, nie obiecujemy gadżetów których niema na wyposażeniu naszych busów jak to się zdarza u konkurencji.  Gwarantujemy wam za to:   -Krótką, bezpieczną i komfortową podróż! -Nowe auta!! Szybkie i wygodne busy 9-osobowe! -Kierowców posiadające wieloletnie doświadczenie! -Ubezpieczenie na całej trasie podróży! -Co 6 przejazd 1zł z kartą stałego Klienta! -Grupy zorganizowane: od 3os rabaty! -Internet Wi-Fi w każdym busie !       Obsługujemy 11 Województw: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie, dolnośląskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie   Wyjazdy z Polski: wtorki , czwartki, piątki Powroty do Polski: środy , piątki, soboty   Kontakt: +48536069069 +48537069069 rezerwacje@prestigebus.pl GG. 47663663 www.prestigebus.pl Znajdź i polub nasz fanpage na Facebooku! https://www.facebook.com/prestigebus69?ref=hl    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No widzę, że konkurencja rośnie polskiemu busowi. Chodź podejrzewam, że i tak długo lider będzie tylko jeden. Chodź ja od lat współpracuje z przewoźnikiem lokalnym jako agospodarstwo agro, którego cenie za elastyczność no i w miarę rozsądne ceny.
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2015 o 11:23
0
Dobrze że działają takie firmy przynajmniej tanio idzie dojechać za granice do pracy busem :)
0
Mogę bardzo polecić firmę http://busy-wroclaw.com.pl/ dobre ceny mają
0
właśnie tanio ,ale do trómny ,tempi sa ludzie powodzenia ordadzami firmę prestingebus z chełma miał jusz wypadek kierowcy zasypiaja ....................
0
,Jeśli znudził Ci się Twój przewoźnik, który przez kilkanaście godzin wozi Cię jak „ worek kartofli..."" Idealny opis Państwa firmy oraz kierowców. Zdecydowanie nie polecam tego przewoźnika. Mieliśmy nie miłą przyjemność skorzystania z Państwa usług. Jesteśmy zażenowani standardem jaki Nas zastał. Podróż na terenie Polski przebiegła dość komfortowo, jechaliśmy nowym, wygodnym busem, niestety kierowca zapomniał,że nie jest na dyskotece.Muzyka na full, kiedy prosiliśmy o ściszenie złośliwie wyłączał muzykę.Jednak był to dopiero początek. Przy granicy Polsko-Niemieckiej przesiadka, do busa  małego, niskiego,ciasnego niestety nie znalazłam zdjęć na facebooku tego busa, czyżby celowe oszustwo klientów?  W busie nie mieściły się bagaże. Kierowca kazał ludziom brać bagaże pod nogi bo inaczej nie pojedziemy. To Państwa wysoki standard? Ściśnięci jak sardynki z nogami na bagażach przebyliśmy kolejne 8 godzin. Wisienką na torcie był Pan kierowca który non stop palił papierowy w busie, otwierając przy tym okno. Zwrócenie uwagi poskutkowała,ale tylko na pół godziny taką opinie napisałam tej firmie na facebooku, została usunięta zaledwie w 10 minut i szybko zostałam zablokowana. NIE POLECAM, NIE NABIERZCIE SIĘ NA TE PIĘKNE ZDJĘCIA!!! 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: