Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...hm...nieraz dzieci potrafia sprawicduzo wstydu rodzicom. Znam ojca "radnego" L.J. i uwazam go za bardzo przyzwoitego czlowieka. Mojego uznania i szcunku dla niego nie zmieni nawet wybryk syna, ktory jest tak chetnie komentowany w miescie! Rodzice nie odpowiadaja za poczynania doroslych dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W audycji radiowej mówiono ,że były radny już ma dużo za paznokciami a nawet już prawomocny wyrok za fałszywą maturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aresztowany to radny zorganizowanej grupy przestepczej kryptonim PLATFORMA OBYWATELSKA ??? jeśli tak to by wiele to wyjaśniało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie aresztuje Jacka Sobczaka za jego kłamstwa,a tylko prokuratura go broni.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Twojej wiadomości Norymbergia dla PełO Lucjan J. nie należy do żadnej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we 2002 r. startował z list KWW Krzysztofa G. "Kocham Chełm, nieprawdasz?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdaŻ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzałem KWW Krzysztofa Grabczuka "Kocham Chełm" był to komitet koalicyjny PiS i PO, w 2002 Lucjan J. należał do PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o jaką Policję chodzi? widzialem Go bardzo często na ul. Szpitalnej na osiedlu obok II LO a tam mieszka jeden z policjantów, czy to nie ciąg dalszy sprawy tzw Zaborka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjan nigdy nie był w PIS.Zawsze był po właściwej stronie mocy.Po aferze z świadectwem odsunięty od PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwsza afera z udziałem Lucjana J. Lucjan J. to stary chełmski aferzysta, jedyne co potrafi to tylko chodzić i szczekać. Ciekawe co na to wszystko przyjaciel Krzysztof G.? Jestem w stanie uwierzyć że popełnił zarzucony mu czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nawet przyjąć za pewnik że zarzucany czyn popelnił, CBA nie popełnia gaf a Sąd na friko nie puszkuje na dwa miesiące nawet ten "Krzysztof G" będzie teraz za krótki chyba że poręczy KUL to tak.Ale Lucjan to mały pikuś pytanie jaki to bonzo policyjny tak go ustawił, czy może ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w tym miescie znaja od lat jonaka on nigdy nie podazal prosta sciezka ,ciemne interesy , za kazdej kadencji przyklejony do magistratu , afera ze swiadectwem , ekranem na lwowskiej it p - sprawiedliwosci stalo sie zadosc . Czlowiek czytajac w/w artykul odzyskuje sens slowa SPRAWIEDLIWOSC , UCZCIWOSC , ZASADY . Do momentu jesli sobie nie uswiadomimy , ze my normalni ludzie od lat placimy za przekrety tych na gorze .Nie bedzie normalnego KRAJU , PANSTWA , NARODU !!!! .Nie bojmy sie pisac swoich opinii !!! wolnosc w sieci gwarantuje nam swobode wypowiedzi na kazdy temat . Ludzie nie dawajmy im szans na oszukiwanie nas, łamanie obietnic wyborczych , podnoszenie podatkow , ustawianie przetargów i wszelkich innych machlojek . Pzd normalnych Ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam delikatnie mówiąc wątpliwości także co do ojca radnego i jego przyzwoitości. Pytam w jakich okolicznośćiach posiadł dawne CHPB? Młodzi tego nie pamietają nawet nie wiedza co to jest. To prawda że radny sam niczego by nie dokonał gdyby nie miał wsparcia u odpowiednich osób. Na mieście mówi się, że w unijnych środkach byl bardzo mocny, teraz łyknął 50 klocków za pomoc w Policji mnie też nurtuje pytanie kto mial tej pomocy udzielić przecież żaden frajer nie da kolesiowi 50.000 zł jeżeli nie nabierze pewności że trafią one do właściwej osoby a tu cisza nie wiadomo o kogo chodzi.Podobno agenci CBA dokonali akcji przed południem w okolicach szpitala, rzucili na glebę dwoch jegomości jeden to "radny" a drugi jakiś ślicznie wysytrzyżony chwilę sobie poleżeli i dopiero pojechali do Lublina, po dwóch godzinach dwie symaptayczne kobiety odjechały cackem radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna wielka ukladowa klika Fisz&Grabczuk , Jonak&Telejko , BiGPlay&GoldenGate&TaurusTeam SLD&PO&PIS , Kozak & Kozak etc tylko kwestia czasu , ukladzikow zawsze te same noralnie czyste persony.....................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konikpolny napisał:
A ja mam delikatnie mówiąc wątpliwości także co do ojca radnego i jego przyzwoitości. Pytam w jakich okolicznośćiach posiadł dawne CHPB? Młodzi tego nie pamietają nawet nie wiedza co to jest. To prawda że radny sam niczego by nie dokonał gdyby nie miał wsparcia u odpowiednich osób. Na mieście mówi się, że w unijnych środkach byl bardzo mocny, teraz łyknął 50 klocków za pomoc w Policji mnie też nurtuje pytanie kto mial tej pomocy udzielić przecież żaden frajer nie da kolesiowi 50.000 zł jeżeli nie nabierze pewności że trafią one do właściwej osoby a tu cisza nie wiadomo o kogo chodzi.Podobno agenci CBA dokonali akcji przed południem w okolicach szpitala, rzucili na glebę dwoch jegomości jeden to "radny" a drugi jakiś ślicznie wysytrzyżony chwilę sobie poleżeli i dopiero pojechali do Lublina, po dwóch godzinach dwie symaptayczne kobiety odjechały cackem radnego.
informacje, które zostały zamieszczone przez "konikpolny" nieco mijają się z prawdą, ajeżeli nie jest się czegoś pewnym to nie należy kłapać mordą. A jeżeli chodzi o poruszenie tematu ojca byłego radnego- myślę, że w tym przypadku rodzinę należy zostawić w spokoju i udzielać wsparcia a nie mieszać z błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo nie miesza z błotem czyzby Ciebie to dotknęlo? A niby z jakiego powodu udzielać wsparcia dotknęła ich choroba lub śmierć? Pewnie nie możesz przyjąć do wiadomości że funkconowanie człowieka określają przeróżne kodeksy i jak wynika z lakonicznych informacji tenże geantelmen nie respektował podstawowych przepisów. Dziękuję za pozytywną ocenę z małą tylko uwagą że "nieco mijają się z prawdą".Nadal pytam o CPB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jest Lucka żal psy na nim wieszacie a jeszcze nikt niczego nie udowodnił okaże się że za kilka dni wyjdzie na wolność i dopiero będzie wam glupio, mam wrażenie że załatwil go uklad eseldowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Discount Shoulder Bags here http://www.coachfactoryoutletq.com , the Poppy Floral Graffiti Bag style has been an icon for ######. Our hompage http://www.coachoutletonline2you.us offer the cheap purses from Coach Outlet is not surprising to see a lot of versions of that style. This Coach Handbags from here in floral design is just one among its many renditions. As a leatherware brand found in 1941 in the http://www.mylovecoachoutletsonline.com , We were given the opportunity to review the upcoming Collection 2012 [spam] enjoys high reputation in the international coach outlet. Nowadays, coach outlet almost become the key word of vogue http://www.coachfactoryoutlet4you.net , owning some fabulous Coach Factory likely to be the dreams of lots of young ladies. During the coach past many years, Coach Hobo Bags was seen as one of the most famous and competitive leatherware designer and manufacturer. The store offer here purses is one of the stylish New Sac Louis Vuitton. It is boasting a brilliant design and beautiful design with its textured metal Coach Factory and the spacious rooms, the practicality of taking a step back [spam] , take a nice fresh, almost amethyst Regal rich shade. There are some inside porkets, you can put your small things in the coach outlet. It is convenient for you.This color is generous, our item is suit for the middle-aged ladies mainly. Buy the coach purses from our online store. Coach Bags are more like a briefcase, carrying many programsrunning at the same time, palm-sized, timers, and she can rely on wirelessphones. Even if not Coach Factory Online at home, she can also command the operation of the family. Florida woman purses is typical of the powerful women handbag, a soft leatherbriefcase, folder bulging package can make it outside tucked her work permit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do smutnego - Nie pisz bzdur jak nie znasz prawdy . Jonak Lucjan to złodziej i oszust związany z PO . Nigdy nie postępował normalną uczciwą drogą tylko przy pomocy oszustw i przestępstw . Oszukał wiele osób min p. Telejko i eseldowców więc nie pisz jak nie znasz prawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...