Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cementownia Chełm: Klinkier schowany w wielkich silosach

Utworzony przez Buzal., 22 lipca 2013 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Kiedys caly Chelm i wszystkie okoliczne wioski mialy robote w cemntowni Chelm i Rejowiec. Teraz nowomodne metody pozbawily ludzi roboty i tylko bieda wszedzie pod strzechy zaglada. ja pamientam, ze cale procesje autobusuw jechaly z robotnikami na zmiany rano i na pozniej tez. kazden co chcial to tam robote mial.a tego cementu maja produkcje jak na lekarstwo w aptece. i maszego towaru juz nie kupisz na skladzie tylko musisz zamowiec pierw a ci przywiozo do domu albo gdzies tam. Kiedys miales chlopie wszystko a teras jakies dziwactwa powprowadzli ze nie wiadomo co gdzie i jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację ja też przepracowałem w cementowni 22 lata ale narobiło sie spóleczek ( cwaniaków) co wykorzystywali pracowników sami zarabiali 10 lat temu po 5 tys i bylo trzech nieudolnych prezesów a my po 1 tys zł  jak zaczelismy podnosc glos to nas pozwalniali i zatrudnili znajomych żony i synów tępaków co nic nie potrafili  nosili tylko torby z narzedziami zostawili kilku z udzialami co włazili im w tyłki ten cement z tej cementowni to szmira dawniej był dobry z prawdziwego klinkieru a nie z błota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka cementownia ? cement to produkt uboczny spalarni odpadów !!! najgorsze gówno z całej europy zwożą do takich zakładów jak ten koło cementowni eko-cośtam ,SITA w chorzowie i inne- mieszają z rozdrobnionymi śmieciami i spalają .....hahahahaha  nas mieszkańców chełma wydymali aż przykro .... to jest POLSKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klinkier potrzebuje porządnego i fachowego czyszczenia, polecam ich ***czyszczenie.xlx.pl/ robią to jak należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...