Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy Roman Fornalski ma aktualne badania psychiatryczne, nazwę ulicy można zmienić, wszystkie koszta z tym związane - dowody osobiste, prawa jazdy, dowody rejestracyjne samochodów, wpisy KRS, pieczątki firm - czyli ok miliona złotych powinien pokryć Roman Fornalski. Czy w Krasnymstawie jest ktoś głupszy niż Roman Fornalski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Papież jest 100 razy lepszy od Wojtyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Roman Fornalski ma aktualne badania psychiatryczne, nazwę ulicy można zmienić, wszystkie koszta z tym związane - dowody osobiste, prawa jazdy, dowody rejestracyjne samochodów, wpisy KRS, pieczątki firm - czyli ok miliona złotych powinien pokryć Roman Fornalski. Czy w Krasnymstawie jest ktoś głupszy niż Roman Fornalski ?
Czy Pan Roman Fornalski ma coś wspólnego z Felicją Fornalską https://pl.wikipedia.org/wiki/Felicja_Fornalska. Nic nie twierdzę, tylko pytam. Zresztą, gdyby nawet to nikt nie odpowiada za dalekich kuzynów sprzed stu lat. Ps. Nie jestem z Łopiennika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro patrzeć jak katohitlerowskie kundelki obrażają pamięć jednego z najwybitniejszych Polaków. Wieczna chwała Okrzeji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ludzie (niektórzy) nie potrafią słuchać. Wojtyła mówił nie budujcie mi pomników..."ale gdzież tam my są mądrzejsi i postawimy mu pomnik , a co. I tak się stało że za życia już mu stawiali choć ON nic chciał tego. A teraz kto wie czy czcigodny Karol nie przewraca się w grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro patrzeć jak katohitlerowskie kundelki obrażają pamięć jednego z najwybitniejszych Polaków. Wieczna chwała Okrzeji!
Za katohitlerowskich wylądujesz w sądzie. Obiecuję ci to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te mądre osoby zdają sobie sprawę, jak brzmieć będzie informacja, że ktoś załatwił potrzebę fizjologiczną lub zanieczyścił Aleję ŚWIĘTEGO Jana Pawła Drugiego? Święty zasługuje na świątynię, a nie ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik,a dlaczego pan/pani sądem od razu straszy? To bibli się nie czytało?zanim bliźniego sprzedaż,to najpierw spróbuj się z nim dogadać głąbie!! Mnie możesz też zakapować,ale pamiętaj o sądzie ostatecznym,a nie rejonowym bo w nim to będziesz mógł rabarbery o.......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie zrobia ulice i sobie ja nazywaja jak chca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota i fanatyzm ludzki nie zna granic, szczególnie w Krasnymstawie jak widac
i tu racja siedza i glupoty maja w glowie niech swoja ulice nazwia jak ja zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i sie czepiaj tych zołnierzy wykletych sami powinni byc wykleci zamiast wziasc sie za robote i zrobic cos dla miast to zmian ul im sie chce banda d...i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Roman Fornalski ma aktualne badania psychiatryczne, nazwę ulicy można zmienić, wszystkie koszta z tym związane - dowody osobiste, prawa jazdy, dowody rejestracyjne samochodów, wpisy KRS, pieczątki firm - czyli ok miliona złotych powinien pokryć Roman Fornalski. Czy w Krasnymstawie jest ktoś głupszy niż Roman Fornalski ?
rada miast ze na to pozwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te emocje? Toż to tylko Krasnystaw. Gdyby nie "Chmielaki" to by tam "psy dupami szczekały".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać w Krasnymstawie niektórzy dostali orgazmu ze zmianami nazw ulic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę jeszcze lepszy: proponuję ul. Najjasniejszego Zębosława Wspaniałego i jego przydupasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do katolika73: nikt nie wiedział, że jesteś kundelkiem, na dodatek hitlerowskim a czy przy tym jesteś katem to już mały szczegół. ale lepiej uważaj bo inni katolicy mogą czuć się źle jak ich z tym łączysz, katoliku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym z miast radny chciał aby jedną z ulic nazwać Jana Pawła II ale dowiedział się, że taka ulica już istnieje. Nie zrażony zaproponował nazwę Karola Wojtyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....siedziałem w tymi prześladowanymi w Chełmie, Włodawie i Lublinie....faktycznie śmiech mnie ogarnia czytając te ich pomysły na zaistnienie. Nie wiem, jak liczne jest owe stowarzyszenie, ale na pewno jedna wygodna kanapa pomieści wszystkich jednocześnie! Szkoda, że nie wezmą się do jakiejś pożytecznej pracy na rzecz lokalnej społeczności! Chociażby regularnie zamiatać trotuar lub odśnieżać ... To jest prawdziwe zaangażowanie, a nie mrzonki o zmianach ulic. Jakiś wewnętrzny imperatyw podpowiada mi, iż biedacy nie mają pojęcia, kim był Okrzeja ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak zmienią nazwę ulicy to będą ją częściej odśnieżać ???  Bo jak do tej pory to strasznie oszczędzają na soli......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy pomysłodawcy zmiany wiedzą, że w Krasnymstawie jest już ulica Jana Pawła II (boczna Rejowieckiej). Nie wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...