Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja bym się przyjrzał jego koneksjom ze szpitalem, dlaczego ciała idą do niego z prosektorium a nie do innych firm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jego jest kostnica :> wlasnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...co by nie mówić, sprawy związane z pogrzebem organizowane są w firmie p. Łukowca w sposób kulturalny i delikatny. Sam Właściciel wykazuje wiele empatii dla rodziny zmarłego. Ponieważ korzystałem z usługi świadczonej przez tę firmę, mogę tylko powiedzieć: dziękuję, pomogliście mi w trudnych dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nie osobiście ,ale spotkałem się z pozytywnymi opiniami na temat działalności firmy p.Łukowca.Dlatego jestem za ułatwieniem budowy spopielarni ,ale oczywiście gdzieś na dalekich peryferiach lub w "strefie przemysłowej".Jako daleki sąsiad nie protestowałem przeciwko budowie ale nie dziwi mnie stanowisko mieszkańców najbliższej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukowiec to monopolista na terenie Chełma. już jego całkowicie powaliło z tą spalania:) w mieście. BRAWO AGATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukowiec to monopolista na terenie Chełma. już jego całkowicie powaliło z tą spalarnia:) w mieście. BRAWO AGATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko, kto mu dodawał animuszu i pewności co do powodzenia sprawy , że w ogóle w tym miejscu z taką propozycją umiejscowienia spalarni wystartował. No cóż, ...w końcu nie biedaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...