Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja bym się przyjrzał jego koneksjom ze szpitalem, dlaczego ciała idą do niego z prosektorium a nie do innych firm...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo jego jest kostnica :> wlasnosc
0
...co by nie mówić, sprawy związane z pogrzebem organizowane są w firmie p. Łukowca w sposób kulturalny i delikatny. Sam Właściciel wykazuje wiele empatii dla rodziny zmarłego. Ponieważ korzystałem z usługi świadczonej przez tę firmę, mogę tylko powiedzieć: dziękuję, pomogliście mi w trudnych dniach.
0
może nie osobiście ,ale spotkałem się z pozytywnymi opiniami na temat działalności firmy p.Łukowca.Dlatego jestem za ułatwieniem budowy spopielarni ,ale oczywiście gdzieś na dalekich peryferiach lub w "strefie przemysłowej".Jako daleki sąsiad nie protestowałem przeciwko budowie ale nie dziwi mnie stanowisko mieszkańców najbliższej okolicy.
0
Łukowiec to monopolista na terenie Chełma. już jego całkowicie powaliło z tą spalania:) w mieście. BRAWO AGATA.
0
Łukowiec to monopolista na terenie Chełma. już jego całkowicie powaliło z tą spalarnia:) w mieście. BRAWO AGATA.
0
Ciekawe tylko, kto mu dodawał animuszu i pewności co do powodzenia sprawy , że w ogóle w tym miejscu z taką propozycją umiejscowienia spalarni wystartował. No cóż, ...w końcu nie biedaczyna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: