Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Aquapark na gruzach prawosławnej cerkwi

Utworzony przez Gość, 25 marca 2014 o 11:16 Powrót do artykułu
:angry: jak miasto budowało tamże basen w latach 70-tych, czy stadion to działka była miejska, a jak teraz basen i niby galerie, to znalazł się właściciel??? Niech upomni się u Putina o działkę na Krymie, bo kasę poczuli, a chętnych na ruiny stadionu i basenu to nie było???????A swoja droga to galerie ma Lublin, byłem w niedziele 6 godzin chodzenia i tak wszystkiego nie zobaczyłem a parking na ponad 3  000 samochodów pełny w 98%, jakoś inni potrafią a Chełm nigdy. :D  :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aż strach pomyśleć co zrobi Władimir Władimirowicz jak się dowie że w Chełmie  prześladują mniejszość. Może lepiej oddać tą działkę i nie prowokować niedżwiedzia ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po pierwsze - nie na gruzach. Śladów po cerkwi nie ma już od kikudziesięciu lat, w związku z czym tytuł jest manipulacją obliczoną na wywołanie niepotrzebnych emocji. Roszczenia parafii powinien rozstrzygnąć sąd, ale nie należy zapominać, o czym zresztą w tekście mowa, że zniszczona cerkiew, podobnie jak ta, która stała na Placu Litewskim w Lublinie, nie była zwykłą świątynią zbudowaną z inicjatywy i dla zaspokojenia potrzeb duchowych wiernych, tylko inwestycją zrealizowaną przez zaborcze władze rosyjskie (te same, które w 1913 r. podjęły decyzję o oderwaniu Guberni Chełmskiej od Królestwa Polskiego i wcieleniu do Rosji) jako symbol panowania rosyjskiego nad tą ziemią (to trochę tak, jakby ewangelicy upominali się dziś o jakąś działkę, na której Niemcy w latach okupacji zbudowaliby jakąś świątynię dla wyznawców tego wyznania). Po drugie, po jaką ch.... w Chełmie, mieście, w którym od dłuższego czasu z miesiąca na miesiąć rośnie bezrobocie (w styczniu tego roku osiągnęło 19%,, w powiecie chełmskim 21,5) taka inwestycja jak aquapark. Biedę w  Chełmie widac na każdym kroku (na ul. Rejowieckiej tzreba jechać slalomem, żeby kół nie pogubić), ale aquapark to brzmi dumnie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: