Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm czeka na nowoczesny aquapark. Budowa jeszcze w tym roku

Utworzony przez Przykra prawda, 21 lipca 2014 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Biedni Chełmianie, pracy nie ma to uwieżyli Pani Fisz w aguapark, że dzięki temu będzie im się żyło lepiej. Tylko kto zapłaci za bilet wstępu 20-30zl za godzinę? Za kilka lat Chełmianie będą pluć sobie w brodę że tak dali sie zrobić i teraz ich dzieci będą musieli spłacać aquapark, tylko że oni już będą mieszkać za granicą, bo pracy w Chełmie dalej jak nie było tak nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWIERZ mi, warto było skończyć szkołę. Wtedy jest łatwiej o pracę i nie robi się takich głupich błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie ma pracy w Chełmie dla tych wszystkich narzekających którym się nie chce ruszyć 4 liter... Bo tu za mało płacą, tu za ciężka praca, tu trzeba wstać na 8, a tu nie ma komórki służbowej, a tu wymagają co najmniej średniego wykształcenia. A jeśli myślisz, że w Chełmie nie ma pracy, to znaczy, że jej nigdy nie szukałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uu jak wam dopilnuja budowy to sie potem nigdy nie dowiecie czyja to wina ze sie po pol roku rozpadlo tak jak to bylo z pewna ulica w zamosciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni Chełmianie, pracy nie ma to uwieżyli Pani Fisz w aguapark, że dzięki temu będzie im się żyło lepiej. Tylko kto zapłaci za bilet wstępu 20-30zl za godzinę? Za kilka lat Chełmianie będą pluć sobie w brodę że tak dali sie zrobić i teraz ich dzieci będą musieli spłacać aquapark, tylko że oni już będą mieszkać za granicą, bo pracy w Chełmie dalej jak nie było tak nie ma.
Pani Agata Fisz dużo zrobiła dla Chełma. Chyba najlepszą inwestycją jest McDonalds. Super sprawa chociaż to niby šmieciowe jedzenie ale mi smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na brak pracy nie narzekam, ale trzeba coś potrafić. __________ profesjonalne zakładanie spółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zadowolony mam technikum skończone maturę prawo jazdy i dzięki pani prezydent kop nosem moja robotę w chełmie za 1500 brutto i pracuje w uk za 1500 netto funa i po jakiego mi było czekać ze będzie lepiej do biedronki trzeba mieć dojście do managera regionu do roboty w urzędzie pomagać w wyborach a i tak nie zarobisz żeby opłacić dom dziecku zapewnić spokojne życie i naukę bez stresu bo kowalski ma samsunga s5 a ja mam lg k550 100 zł wydasz w biedronia i chuja kupisz niech pomoże pani prezydent i otworzy zakład obowia cementowe czy hute mmira szkla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych regionach Polski wybudowano wiele aquaparkow za pieniadze unijne a u nas oczywiscie za kredyt, Boze co za ciemnogrod ale co mozna wymagac od naszych specow od rzadzenia miastem na czele z Fisz i Fachowcem od wszystkiego Mazurkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...