Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem jak było w tym przypdku ale ogólnie to wina pieszych. Jest ślisko a samochód nie wyhamuje jak w lecie. A ta pakuje się przed koła bo jej się należy. Ja stoję przed przejściem póki nie będzie bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będę niepopularny, ale przyznam, że miałem przypadki, że w trakcie przechodzenia przez przejście, czułem pęd powietrza na plecach od przejeżdżającego autobusu. Gdybym nie przyspieszył kroku czasami, nie wiem co by się stało.
Przypomina mi to sceny z gry Carmageddon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżający pług widziałem o 12.00 na Trubakowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponakładają małolaty kaptury na te puste łby i wchodzą na pasy bo myślą że są w lecie i kierowca wychamuje na drugi raz niech UWAŻA MAŁOLATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam problemu z kobietami tak jak TY z chłopakami ale trzeba się rozglądać jak się wchodzi na pasy a nie bezpośrednio jak ma obojętnie jaki kierowca zachamować czy amator czy zawodowiec ale co ty możesz wiedzieć jak masz 14-16 lat jak będziesz miała prawko to pogadamy trzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
musisz sie jeszcze dużo uczyć - proponuję słownik ortograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może znacie tą dziewczynę,do której szkoły chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KALECZYSZ JĘZYK! bÓlu do cholery!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
BÓLU A NIE bulu specjalistko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam miałem taki przypadek w Chełmie... Jechałem z górki, był lód jak szkło, a jakieś dwie "galerianki" wlazły na przejście. Miałem max. 30km/h i nie pomogło ABS i ESP. Przejechałem bokiem przez pasy... Jeszcze jedna z nich pokazywała mi swój "najsłabszy punkt" Pustakom się wydaje że jeśli wchodzą na pasy, to mają w 100% pierwszeństwo, ale nie biorą pod uwagę tego że wchodzą kilka metrów przed samochodem na oblodzoną nawierzchnię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal jacy ludzie potrafią byc egoistyczni i wredni dziewczyna cierpi a dla niektorych wazna jest ortografia dla innych kazda nastolatka to blondynka malolata czy galerianka poglądy wasze mnie dziwią ale coz pewno w waszych oczach kazdy ojciec z córeczką to pedofil a kazda kobieta w mini to prostytutka taka widac ludzka natura bywa a czy wy mądrzy ludzie nie popelniacie błędów i czy jak komus z waszych bliskich cos sie stanie tez go tak gnoicie zal zal zal popatrzmy na siebie wszyscy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...