Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech pozamykają wszystkie szkoły!! Po co one? Te tumany z Sejmu widać chodzili do szkoły i są tumanami! Po co dzieci zarażać tym samym co mają w sobie ci, co te szkoły chcą zamknąć!! Durne oszczędności, niech ze swojego koryta zabiorą, świniopasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego żadna policja nie spałuje tych co paraliżują ruch. wpier**ć pałami albo mandaty i jutro będzie spokój a nie jakioeś warcholskie zachowania na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może prezydent Fisz da dobry przykład i zacznie od likwidacji zbędnych stanowisk urzędniczych które stworzyła podczas swojej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pałowanie napisał:
ciekawe dlaczego żadna policja nie spałuje tych co paraliżują ruch. wpier**ć pałami albo mandaty i jutro będzie spokój a nie jakioeś warcholskie zachowania na drodze
a wogle to po co hołocie wykrztałcenie ? Co nie ? Pszeciesz dla tyh po stódiach i tak pracy nie bendzie. Na zmywak nie trza. A dobra praca jest tylko dla wykszałcunych, czyli dzieciów "mord naszych". Popirajta PO i Tuska. One was kohać i dbać o wase dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pałowanie napisał:
ciekawe dlaczego żadna policja nie spałuje tych co paraliżują ruch. wpier**ć pałami albo mandaty i jutro będzie spokój a nie jakioeś warcholskie zachowania na drodze
chyba cię za bardzo pałowali - powinieneś się ubiegać o odszkodowanie za ubytek na zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj cie sobie spokój garstko ludzi!!! 20 osób protestuje ale macie poparcie!! Trzeba było nie wygaszać a zamknąć połowę i zakończyć temat szkół ! Ile można dokładać mi nikt nie dokłada a dzieci i tak na korki wożę co drugi dzień!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew temu, co napisano o SP 10: Od dawna mamy odpowiednią liczbę dzieci do utworzenia klasy I na rok szkolny 2012/2013 Dlaczego z góry zakłada się, że tych klas nie utworzymy więcej? Uważamy, że jest to celowe działanie ze szkodą dla szkoły. Pytamy: Komu tak naprawdę zależy by szkoła nie istniała? Dlaczego znowu pod hasłem „dobro dzieci” i ekonomia załatwia się sprawy tych, którzy mają dobre układy? Dlaczego niszczy się szkołę z wieloletnimi tradycjami, która stawia na wartości najważniejsze dla człowieka m. in.: patriotyzm, szacunek, miłość, odwagę, szczerość, sprawiedliwość? Dlaczego o przyszłości szkoły dowiadujemy się tylko z mediów? W przyszłym roku mija 20 lat od nadania imienia szkole: Nasza szkoła nosi imię Błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki i jesteśmy z tego dumni! Rodzice i nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurza mnie to!! napisał:
daj cie sobie spokój garstko ludzi!!! 20 osób protestuje ale macie poparcie!! Trzeba było nie wygaszać a zamknąć połowę i zakończyć temat szkół ! Ile można dokładać mi nikt nie dokłada a dzieci i tak na korki wożę co drugi dzień!!!
Ciekawe dlaczego wozisz na korki, może to nie wina szkoły?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieramPO napisał:
a wogle to po co hołocie wykrztałcenie ? Co nie ? Pszeciesz dla tyh po stódiach i tak pracy nie bendzie. Na zmywak nie trza. A dobra praca jest tylko dla wykszałcunych, czyli dzieciów "mord naszych". Popirajta PO i Tuska. One was kohać i dbać o wase dziecka.
Dziś ta szkoła, ale jutro będzie inna i to szybciej niż to sobie pomyślimy. KASA, KASA I WYNIK W naszym pięknym mieście zostaną miśki i fontanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dzisiejszym spotkaniu z naszymi władzami wyszłam tak jak przewidywałam -zdegustowana. My swoje , władza swoje, wogóle głucha na nasze argumenty. Rozumiem, że z pustego i Salomon nie naleje, ale analizując raport to Sp10 nie wypada wcale najgorzej w porównaniu z innymi szkołami np Sp2. Na naszą niekorzyść przemawia jedynie wynik sprawdzianu 6 klas. A inne czynniki jak: lepsze warunki lokalowe(sala gimnastyczna, stołówka), mniejszy koszt "utrzymania"1 ucznia, lokalizacja (rozbudowa osiedla przy Lutosławskiego, sądzę że są ważnymi czynnikami, które przeważają szalę na korzyść SP 10, niestety nie w oczach naszych kochanych władz. Odniosłam wręcz wrażenie, że omawiany raport napisany był już zanim zaczęto go pisać. Przecież to wszystko nasza kochana władza robi dla "dobra dzieci" A za parę lat będzie brak szkół, jak teraz żłobków i przedszkoli. To nie sztuka coś zniszczyć, tylko ZBUDOWAĆ. Nie mam na myśli fontanny i miśka na rondzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Ciekawe dlaczego wozisz na korki, może to nie wina szkoły?????????
wiesz doskonale czemu się wozi na korki!!!!!!!!!!!!! niestety szkoła już nie jest taka jak za naszych czasów, liczy się kassssssssssa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raport był pisany na zamówienie urzędu, zawiera to co urzędnicy chcieli. Proste. Zrobią konsultacje społeczne ale zamkną to co będą chcieli. Dopiero pewnie przy wyborach o ludziach sobie przypomną. Ale my też będziemy już pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianin napisał:
Raport był pisany na zamówienie urzędu, zawiera to co urzędnicy chcieli. Proste. Zrobią konsultacje społeczne ale zamkną to co będą chcieli. Dopiero pewnie przy wyborach o ludziach sobie przypomną. Ale my też będziemy już pamiętać.
A gdzie na forum p.CHEŁMIANIN N.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
A gdzie na forum p.CHEŁMIANIN N.
Byłem jestem i żyję,a zdanie moje takie. 1. Napisał(a) Chełmianin N, 22-01-2012 18:49 Na portalu każdy swoją nutkę gra i w pisaniu talent ma.  Szkoła tego nauczyła i rozum do myślenia zmusiła.  Ekonomia, to do siebie ma,że w niej pieniądz gra.  A,że gronia kupka mała,to i ekonomia taką nutkę zagrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...