Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Kto marzy o prezydenckim gabinecie

Utworzony przez seba, 12 sierpnia 2014 o 20:01 Powrót do artykułu
Kiedy ja chodziłem do II LO to Pan Marek Sikora był jego dyrektorem, fajny gość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie postawiony do parszywej roboty-likwidator Biblioteki Pedagogicznej i jej filii.
0
Agata Fisz to najlepszy prezydent jakiego mieliśmy, nikt Wam tyle nie da co Agata Fisz obieca.
0
Jako nietubylec patrzę na gospodarza miasta poprzez Rejowiecką, Aleję Pokoju i Rampę Brzeską. Jak było tak jest dalej i żadnych widoków na lepsze. Pewnie niedługo trzeba będzie zamknąć wiadukt.   
0
Komuna i POstkomuna w tym, hm, mieście ma się dobrze od lat, nie mówiąc już o ZSL i TR. Cóż tradycja "świetlanej" PKWN nie daje zgasnąć
0
Chełm się rozwija ostatnio niesamowicie, nigdzie nie ma tylu centrów chińskich i ciuchlandów jak w naszym mieście, a to chyba świadczy o dobrobycie?
0
tylko pan Zając może coś zmienić albo starosta pan Ciechan z grupą wójtów
0
no to nietubylcu powinienes wiedziec ze te ulice ktore wymieniles to droga krajowa i miedzynarodowa ktora powinna byc zrobiona za kase twoich kumpli donka i slawka zegarka.
0
gościu przeczytaj ustawę o samorządzie !!!!!!!!!!! Tam pisze jak wół .Wszystkie drogi w miastach prezydenckich są w gestii prezydenta.I tę informację przekaż Pani agacie fisz i józefowi górnemu.A zanim coś napiszesz poczytaj wcześniej proszę
0
Mam nadzieję, że chełmianie nie są na tyle głupi żeby głosować na kandydatów PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA ROZKRADA I NISZCZY NASZ KRAJ. Wiadomo Fiszowa może idealna nie jest ale czasem jakąś drogę wyremontuje. Nie wiem na kogo głosować ale wiem napewno żeby nie głosować NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I PSL!
0
Mam nadzieję, że chełmianie nie są na tyle głupi żeby głosować na kandydatów PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA ROZKRADA I NISZCZY NASZ KRAJ. Wiadomo Fiszowa może idealna nie jest ale czasem jakąś drogę wyremontuje. Nie wiem na kogo głosować ale wiem napewno żeby nie głosować NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I PSL!
Chełmianienie, zapomniałeś dopisać, że należy głosować na SLD. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: