Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Miliony na asfalt, skrzyżowania i wiadukt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 r. o 16:50 Powrót do artykułu
Tylko nie STRABAG ta firma odpierdziela CHAŁE Pracowałem w tym OBO.IE PRA.Y TAM CZŁOWIEK ROBI ZA NIEWOLNIKA WYJE..Ć TAKIE FIRMY Z POLSKI TYLKO WYCIĄGAJĄ PIENIĄDZE Z POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa że ten potrzebny i wyczekiwany od lat remont się odbędzie ale jak sobie pomyślę że nowy asfalt położony w tym roku będzie zrywany to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ładnie tylko... skąd miasto "wytrzasnęło" kosztorysową kwotę na przebudowę 200 mln zł? Ul. Rejowiecka (od ronda R. Dmowskiego) do ronda "z misiem" ma 2,5 km (ulica czteropasmowa - po dwa pasy ruchu w obu kierunkach), ul. Przyjażni (+wiadukt), Rampa Brzeska i Wschodnia mają razem 4,7 km (ulice dwupasmowe - po jednym pasie ruchu w obu kierunkach). Łacznie do przebudowy ok. 7,2 km. I to, wg. miastowego kosztorysu za 200 mln. zł ??!! Pogrzebałem chwilę w internecie i... budowa drogi ekspresowej na odcinku Lublin - Piaski kosztowała niecałe 400 mln zł. Za ok. 16 km drogi DWUJEZDNIOWEJ + 5 wiaduktów+ 5 kładek dla pieszych + 2,5 km drogi do Świdnika (Al. JP II) + ok. 30 km dróg serwisowych. Oczywiście mam świadomość, że te ~400 mln. zł to kwota nie kosztorysowa a już wykonawcy ale... Kosztorys "miastowy" wydaje się całkowicie oderwany od rzeczywistości!! No chyba, że będzie podgrzewana nawierzchnia i ruchome chodniki :) Patrząc na zakres przebudowy ulic Chełma i zakres budowy drogi ekspresowej (odc. Lublin - Piaski) to przebudowa chełmskich ulic powinna zamknąć się realnie kwotą poniżej 100 mln (i to już z górką).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość firmy na B w końcu ktoś normalny wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laik ale rozgarnięty :) napisał:
Wszystko pięknie, ładnie tylko... skąd miasto "wytrzasnęło" kosztorysową kwotę na przebudowę 200 mln zł? Ul. Rejowiecka (od ronda R. Dmowskiego) do ronda "z misiem" ma 2,5 km (ulica czteropasmowa - po dwa pasy ruchu w obu kierunkach), ul. Przyjażni (+wiadukt), Rampa Brzeska i Wschodnia mają razem 4,7 km (ulice dwupasmowe - po jednym pasie ruchu w obu kierunkach). Łacznie do przebudowy ok. 7,2 km. I to, wg. miastowego kosztorysu za 200 mln. zł ??!! Pogrzebałem chwilę w internecie i... budowa drogi ekspresowej na odcinku Lublin - Piaski kosztowała niecałe 400 mln zł. Za ok. 16 km drogi DWUJEZDNIOWEJ + 5 wiaduktów+ 5 kładek dla pieszych + 2,5 km drogi do Świdnika (Al. JP II) + ok. 30 km dróg serwisowych. Oczywiście mam świadomość, że te ~400 mln. zł to kwota nie kosztorysowa a już wykonawcy ale... Kosztorys "miastowy" wydaje się całkowicie oderwany od rzeczywistości!! No chyba, że będzie podgrzewana nawierzchnia i ruchome chodniki :) Patrząc na zakres przebudowy ulic Chełma i zakres budowy drogi ekspresowej (odc. Lublin - Piaski) to przebudowa chełmskich ulic powinna zamknąć się realnie kwotą poniżej 100 mln (i to już z górką).
Tak tak to jest zaplanowane,że staniesz na asfalt i on cie poniesie boso prosto do NIEBA.MIASTO MA SWOJE PRAWA I KOSZTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ma być ten nowy wiadukt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...