Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Ostatnia droga Henryka Lewczuka

Utworzony przez sas, 26 czerwca 2009 r. o 10:27 Powrót do artykułu
O to mnie wkurza w tej waszej gazecie. Najpierw pisał artykuł, że Młot order dostał 12 grudnia 2008, a teraz publikuje, że w styczniu 2009 r. Patrząc na na nazwisko i inicjał to nawet chyba ten sam autor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ujma dla mnie jako obywatela że honoruje sie takiego przestepcę. duża częśc mojej rodziny walczyła z niemcami i niesety tylko z niemcami, niemcy 2 osoby rostrzelali - ojac babci i wujka, a drugiego wujka zastrzelili z drużyny tego młota. dziadek dostal konia w ramach "przeprosin" tego się nie pamięta, nikt nie wie. moja babcia odeszła po nim, czekała aż zdechnie - wiecie jak go nazywała "s***syn". jej wieś spalili niemcy , mieszkali w ziemiance, aten pan biegal po lesie i jak go ochota naszła to zabieral z obór to na co mial ochotę w imię wolnej polski - nigdy sie nieczym temu krajowi nie przysłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...