Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to sa wiadomosci w obliczu chrystuaowego dnia o Ruskich i komunistach narud przymiera glodem a te pisza o nie wiadomo o czym na Kaczynskich tylko najezdzajo i na narud wiernie stojacy na strazy tradycyjnej obchodzenia swiat z neleznoscia i spokojem ducha swietego. wszystko robia co by wode na mlyn Tuska i innych dawac i obrazac ludzi z boskim blogoslawieniem wymordowali najwazniejszych i najweinkszych bochaterow narodowych przed rokiem a teraz o Ruskich jak o fiarach pisza zapominajac ze to nasz prezydet i najlepsi synowie narodu oddali swe zycie pod Smolenskliem. a teras tylko jad i zadra w sercu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- ale "byki" robisz -obciach jak nie wiem co !
0
elka napisał:
- ale "byki" robisz -obciach jak nie wiem co !
moze i w szypkosci jakies drobne nieporozumienie sie przydarzy mi, ale nie blendy co to wazne a przeslowienie tylko ale jestem prawdziwym Polakiem i wiem co naszym jest interesem i nie pluje jadem na najtwardziejszych przywotcow narodu na wybory poczekamy i zobaczycie komunistyczne pachokli kto ma prawde wtedy i wladze obejmie Tusk i te jego podkolanniki juz niech paczki szykujo bo sie im przydadza w wienzieniach za obrazanie i opluwanie najlepszych synow narodu naszego nie bedzie juz zakazane na palac dpo prezynenta isc i pomniki powystawiac na chwale i pamienc narodowa.
0
lepiej nie zabieraj głosu bo znowu byków narobiłeś
0
Buzal napisał:
moze i w szypkosci jakies drobne nieporozumienie sie przydarzy mi, ale nie blendy co to wazne a przeslowienie tylko ale jestem prawdziwym Polakiem i wiem co naszym jest interesem i nie pluje jadem na najtwardziejszych przywotcow narodu na wybory poczekamy i zobaczycie komunistyczne pachokli kto ma prawde wtedy i wladze obejmie Tusk i te jego podkolanniki juz niech paczki szykujo bo sie im przydadza w wienzieniach za obrazanie i opluwanie najlepszych synow narodu naszego nie bedzie juz zakazane na palac dpo prezynenta isc i pomniki powystawiac na chwale i pamienc narodowa.
Buzal....żałosny prawdziwy Polaku. Nie wstydzisz się wypisywania takich głupot? Nie mam na myśli ortografii i stylistyki, wszak żeś prawdziwy Polak, ale samej treści zawartych w tym poście mądrości na miarę zakłamanego elektoratu pewnej narodowo-socjalistycznej partii!!! Czy każdy nieudacznik i len musi mięć tak źle poukładane w głowie? Wybierz się na Krak. Przedmieście w Warszawie, a biedzisz miał okazje spotkać więcej takich "geniuszy"!
0
Z tohoto tábora mám originál křestní list. Narodila jsem se tam Ruské matce.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: