Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Porwania i kradzież organów ludzkich? Policja uspokaja

Utworzony przez bobek, 18 listopada 2011 r. o 16:23
TO JEST PRAWDA! U nas (jestem z milejowa) od miesiąca sie coś dzieje patrzcie nawet info było http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111028/LECZNA/974368632 osttanio rozmawiałem z Policjantem znajomym to powiedział, że nic nie mówią i nie dają infa, bo było by zamieszanie straszne, ale podbno jedną osobe już złapano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojemu znajomemu też kiedyś organy ukradli złodzieje -Yamaha się chyba nazywały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu policja nie informuje o studencie którego z takim rozgłosem szukano jakieś 3 lata temu a potem znaleziono go w stawie w dąbrowicy? niekt nie podał informacji że chłopak miał usunięte organy. nie wiadomo czemu monitoring też nie zdał egzaminu w tej sprawie. kto ważny za tym stoi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie wiem co o tym myslec. niby mozliwe ale policja nie reaguje na nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie wiem komu mam wierzyć.. Historie tego typu miały miejsce w Polsce parę lat temu (m.in. uprowadzenia dzieci w centrach handlowych). Jednak w naszych rejonach opowieści o łowcach organów są ogólnikowe, nie są podawane nazwiska 'ofiar'. Kompletnie nic. Stąd moje zakłopotanie. Pomimo jak nieprawdopodobne byłyby te historie, działają jednak na psychikę. Btw, słyszałam od koleżanki, że 2 dni temu w parku kolo Kameny ok. 20.00 znaleziono zwłoki 15latki bez oczu czy cos takiego. Brr.. Aż krew się mrozi w żyłach od samego słuchania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Sam nie wiem czy to plota czy prawda, udostępniłem wiadomość na facebooku aby sprawdzić ja szybko rozejdzie się informacja po Chełmie, a jak się okazało nie tylko po Chełmie i co ludzie od siebie pododają, przyznacie, że fajny eksperyment? ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CzikiCzikiBumBum napisał:
Ja już nie wiem komu mam wierzyć.. Historie tego typu miały miejsce w Polsce parę lat temu (m.in. uprowadzenia dzieci w centrach handlowych). Jednak w naszych rejonach opowieści o łowcach organów są ogólnikowe, nie są podawane nazwiska 'ofiar'. Kompletnie nic. Stąd moje zakłopotanie. Pomimo jak nieprawdopodobne byłyby te historie, działają jednak na psychikę. Btw, słyszałam od koleżanki, że 2 dni temu w parku kolo Kameny ok. 20.00 znaleziono zwłoki 15latki bez oczu czy cos takiego. Brr.. Aż krew się mrozi w żyłach od samego słuchania!
Już w latach 80-tych XX w.mówiono o porwanych do czarnej wołgi i nie było tylu wyższych uczelni co obecnie.Im więcej "niby uczą" to gawiedż coraz głupsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męczy mnie to . Jestem z okolic Chełma i zwyczajnie sie boje . Nie wiem w co wierzyć , ludzie sieją panike a policja mówi że to ściema . Nie wychodze wieczorami sama ale funkcjonować jakoś trzeba ;/ Poprostu jest strach . Są tak sprzeczne informacji co do ofiar , auta którym jezdzą itd ... Ja sama już słyszałam około 7 kontrastowych wersji wiec jak dla mnie - ściema z pewnym ziarnem prawdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam mówie że to jest prawda a policja milczy ,,dla dobra sprawy''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z chłopcem chyba to było w Milejowie u którego ktoś pobrał krew niby to byli policjanci. O tym dlaczego jest cisza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Nie ma co ukrywać, że niektórzy mieszkańcy Chełma i okolice ulegli sile tzw. miejskiej legendy (zob. Wkipedia). Podobnie zresztą jak i mieszkańcy Łęcznej (zob. http://leczna24.pl/informacje/lokalne/13695/policja_uspokaja_nie_bylo_porwan_dla_organow/) wkrótce zapewne siła tej legendy dojdzie do samego Lublina. Chełmska legenda o porywaczach ludzi dla narządów jest mniej więcej tego typu: "Gdzieś w lesie [tu nazwa miejscowości] znaleziono ciała zabitych bez narządów" lub "Przebrani policjanci zwabili dziecko, później powycinali narządy i ciało zostawili w lesie" czy też bardziej szczegółowo "Po Chełmie grasują Ruscy, którzy kradną organy. Ostatnia akcja była na Zachodzie. Niedawno gonili koleżankę pod Kameną. Wożą się ciemnymi kombiakami, na ukraińskich i parczewskich blachach." Nie jesteśmy sami podobne legendy krążyły np. w Rzeszowie (zob. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081122/RZESZOW/675459655 ) Tylko jak to się wszystko zaczęło z tą legendą chełmską ? Byc może wszystko się zaczęło od autentycznego faktu, znalezienia głowy bez ciała (zob. http://nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1180:znale%C5%BAli-g%C5%82ow%C4%99-gdzie-cia%C5%82o?&Itemid=27 )miejscowości znalezienia głowy i pierwszych relacji o chełmskiej legendzie są położone obok siebie. Może też być tak że ktoś celowo wprowadził do obiegu plotkę "o złodziejach narządów".. Co do sytuacji z Milejowa (zob. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111028/LECZNA/974368632 )prawdopodobnie chodzi o ustalenie ojcostwa..lub też było to kogoś celowe działanie.. Oto odtrutka:) http://atrapa.net/legendy/nerka.htm PS. Nerka na czarnym rynku kosztuje od 25 do 40 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując informacje podawane w mediach i sieci przez okres ostatnich dwóch lat pragnę zauważyć,iż w tym czasie zaginęło już trochę młodych osób na odcinku Chełm - Łęczna - Lublin. Krótkie notki lub nawet publikacje ze zdjęciami ukazywały się w prasie bądź w internecie typu. zaginął(a) w drodze do szkoły bądź na uczelnię. Tego policja się nie wyprze. Niech podadzą ile z tych spraw zostało rozwikłanych. Odczucia o grasującej bandzie polującej w tym rejonie są dość czytelne i wymowne wśród ludzi. Pytanie czy w ogóle ktoś się tym zajmuje ? Czy nie podaje się informacji publicznie by nie siać paniki ? Zaplombowane z reguły trumny nie ujawniają tajemnicy rodzinom o stanie ciał. Komuś jest to na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazek napisał:
Obserwując informacje podawane w mediach i sieci przez okres ostatnich dwóch lat pragnę zauważyć,iż w tym czasie zaginęło już trochę młodych osób na odcinku Chełm - Łęczna - Lublin. Krótkie notki lub nawet publikacje ze zdjęciami ukazywały się w prasie bądź w internecie typu. zaginął(a) w drodze do szkoły bądź na uczelnię. Tego policja się nie wyprze. Niech podadzą ile z tych spraw zostało rozwikłanych. Odczucia o grasującej bandzie polującej w tym rejonie są dość czytelne i wymowne wśród ludzi. Pytanie czy w ogóle ktoś się tym zajmuje ? Czy nie podaje się informacji publicznie by nie siać paniki ? Zaplombowane z reguły trumny nie ujawniają tajemnicy rodzinom o stanie ciał. Komuś jest to na rękę.
Cały czas poszukuje się w Polsce 25000 osób,taka statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie kto stoi za tymi PORWANIAMI .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................??????? KOSMICI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,przestańcie rozsyłać takie plotki o ty porwaniach przez Ruskich, to jest kompletna ściema, gdyby nawet rzeczywiście znaleźli jakieś ciało to juz by dawno było o tym w gazetach i policja by apelowała o takim zajściu...i siejcie paniki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretycznie to śmierć i cierpienie czyha na każdym kroku, choćby wypadki samochodowe, tętniaki, morderstwa, gwałty, kradzieże, włamania etc. etc. Jednak większość z nas potrafiła normalnie funkcjonować przed usłyszeniem tych wszystkich historii na temat 'łowców organów', dlatego nie dajmy się zwariować! Bądź co bądź Chełm nie jest dużym miastem, więc jeśli podobne przypadki miałyby miejsce, nazwiska 'ofiar' byłyby powszechnie znane. To samo mówię o mniejszych miejscowościach. Zwłaszcza, że historie, o których słyszałam dotyczą osób w młodym wieku, a przecież takie mają przyjaciół, rodzinę, chodzą do szkoły.. Ktoś wiedziałby o tym coś więcej. Na razie to historie w stylu "kolega brata mojej przyjaciółki dowiedział się/mówił..' etc. Przez chwilę nawet sama wierzyłam ślepo w ich słuszność, ale po chwili dostrzegłam, że to kompletny absurd. Oczywiście jestem też zdania, że nie warto kusić losu i dziewczyny nie powinny wracać do domu, ciemnymi, podejrzanymi zaułkami późną nocą. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo, ale oczywiście w granicach rozsądku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co jet prawdą a co nie, ale jakiś czas temu byłam na zakupach nieważne gdzie i o mały włos a wyrwano by mi 5-cio letniego syna z rąk.Na szczęście zauważyłam kilka chwil wcześniej,że przyglądają mu się kobiety o ciemnej karnacji ,później ruszyły równolegle ze mną po parkingu, a w końcu prosto na niego, zdążyłam złapać syna na ręce i wsadzić go o auta wtedy one zawróciły i posły o jakiegoś typa.Na szczęście nie byłam sama ,mąż zajmował się młodszymi dziećmi ,które ich w ogóle nie interesowały..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***e teraz będę z siekierą zapier***ał po osiedlu!!! Tak na wszelki wypadek ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chryja panika się rozwija,jeszcze trochę a policja kogoś złapie za ryja i skończy się CHEŁMSKA HISTORYJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, to trzymać ludzi w strachu, wtedy łatwiej nimi rządzić. A policja jest od pilnowania bezpieczeństwa rządu, a nie obywateli, czego dowodem są akcje 11 listopada 2011.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...