Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Przebudują miejski park i skarpę przy ul. Krzywej

Utworzony przez Gość, 29 listopada 2010 r. o 18:48 Powrót do artykułu
a ja bym chciał aby ul. LUBELSKA od krzyżówki z Trubakowską do ronda na Lublin była tak wyremontowana jak od Trubakowskiej do Kameny, a górka mnie nie interesuje i tysiaca mieszkańców osiedla Zachód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie nieco mentalnośc chełmskich władz. Jak pisze DW radni starają się zachęcic przyjezdnych na dłuższe pozostanie i zainteresowac naszym miastem. Zastanawia mnie jednak, dlaczego wszystkie te ich pseudorozrywki skierowane są dla turystów z kategorii "50+". Zwiedzanie pomników, tablic pamiątkowych, zabytkowych krzyży i miejsc pamięci. Trąca to trochę geriatrią. Po co powołano Młodzieżową Radę Miasta, skoro nikt się z tym młodymi i kreatywnymi ludźmi nie liczy, nikt nie pyta o zdanie. Skoro chcemy, by Chełm był miastem turystycznym, poszukajmy rozrywki dla tego przeciętnego Kowalskiego,który uciuławszy kilka złotych z najniższej krajowej, przyjedzie do Niedźwiedziego Grodu. Przejdzie się szlakiem kopalni kredowej, wdrapie się na dzwonnicę, ale również wypije zimne piwo w ciekawym i przyjemnym miejscu, czy zje zapiekankę, przyglądając się jak bawią się jego dzieci w miejscu do tego przygotowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...