Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Remont górnego odcinka ul. Lubelskiej dobiega końca

Utworzony przez kij, 12 października 2010 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Może to troche nie na temat ale kto odpowiada za sygnalizacje na lwowskiej? bo to co się tam ostatnio dzieje w godzinach porannych przypomina cyrk, dlaczego światła są wyłączone? dzisiaj o mało nie doszło tam do kilku wypadków i non stop słychać było pisk opon, kto to dopuścił żeby na NAJWIĘKSZYM skrzyżówaniu w mieście działy się takie rzeczy, tylko czekać na tragedie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij napisał:
Może to troche nie na temat ale kto odpowiada za sygnalizacje na lwowskiej? bo to co się tam ostatnio dzieje w godzinach porannych przypomina cyrk, dlaczego światła są wyłączone? dzisiaj o mało nie doszło tam do kilku wypadków i non stop słychać było pisk opon, kto to dopuścił żeby na NAJWIĘKSZYM skrzyżówaniu w mieście działy się takie rzeczy, tylko czekać na tragedie!
no zgadnij KTO?, a to co sie dzieje na rondzie na Dorohusk, kolejka do Kameny i rano i po południu, tak nie było, modernizacja czyli zwężenie ronda wygenerowała gigantyczne korki.A to ja widze znowu kładą bruk jakby nie m ozan położyć asfaltu, co to średniowiecze wróciło, weźcie sobie kocie łby z Trubakowskiej i położne na korytarzach Urzędu Miasta.N a Lubelskiej znowu zona urwała fleka w nowiutkich szpilkach bo chodnik pamięta mnie jak miałem 5 lat a teraz mam 55, pozdrawiam panią Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur*a- co to jest? Epoka kamienia łupanego czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam Ci mówię dziś,źebyś gorącą głowę ostudził zimną wodą z fontanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...