Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Remont ulicy, zmiany dla kierowców

Utworzony przez ON, 8 sierpnia 2010 r. o 16:40 Powrót do artykułu
a złote klomby będą, bo jak nie to remont nieudany, co innego ul. Lubelska od ronda na Lublin do torów, jaka to piękna szeroka arteria, z przepięknymi chodnikami , szerokimi parkingami, śliczne trawniki, tylko pozazdrościć a po deszczu to nawet w gumiakach można przejść to takie modne teraz, czy inne trendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunistyczno pelowskie wladze miasta zrobio wszystko co by zdemolowac Rondo Jana Pawla drugiego i w miescie juz sie mowi ze to bedzie tylko rondo miejskie skandal na caly kraj i chanba dla miasta jest juz gotowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internowany. napisał:
komunistyczno pelowskie wladze miasta zrobio wszystko co by zdemolowac Rondo Jana Pawla drugiego i w miescie juz sie mowi ze to bedzie tylko rondo miejskie skandal na caly kraj i chanba dla miasta jest juz gotowana
A wielu Was takich bylo? Boze...widzisz i nie grzmisz! Nie wypisuj idiotyzmow i nie podpisuj sie w ten sposob, bo obrazasz moja inteligencje, jak rowniez pamiec kilkudziesieciu znanych mi, godnych szacunku osob, ktore spedzily z komunistycznych wiezieniach wiecej czasu niz dwa-trzy tygodnie. A teraz spokojnie oddal sie od komputera, zazyj lekarstwo, ubiez plaszczyk (prochowy) i udaj sie do Warszawy, aby stanac na czele dzielnych obroncow krzyza. PiS z Wami... i oddzial psychiatryczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert B. napisał:
A wielu Was takich bylo? Boze...widzisz i nie grzmisz! Nie wypisuj idiotyzmow i nie podpisuj sie w ten sposob, bo obrazasz moja inteligencje, jak rowniez pamiec kilkudziesieciu znanych mi, godnych szacunku osob, ktore spedzily z komunistycznych wiezieniach wiecej czasu niz dwa-trzy tygodnie. A teraz spokojnie oddal sie od komputera, zazyj lekarstwo, ubiez plaszczyk (prochowy) i udaj sie do Warszawy, aby stanac na czele dzielnych obroncow krzyza. PiS z Wami... i oddzial psychiatryczny!
....przepraszam ze "polkniecie literki -r- w ubierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto i kiedy powiedział o zmianie nazwy ronda? Lekarz chyba tableteczki nie takie jak trzeba przypisał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='LOL' date='08 sierpień 2010 - 20:04 ' timestamp='1281290650' post='326620'] kto i kiedy powiedział o zmianie nazwy ronda? Lekarz chyba tableteczki nie takie jak trzeba przypisał! [/quote To nie slyszales, ze maja nazwac im. Lecha Kaczynskiego? vel. Zimny Lech... a temu z bozej laski patriocie faktycznie zalecalbym leczenie. Ci durnie wszedzie widza spiski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...