Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Sauna w autobusach komunikacji miejskiej

Utworzony przez pp, 16 lipca 2012 r. o 20:32 Powrót do artykułu
W Lublinie też przystanki są co 200-300 metrów, a klimatyzacja jakoś się sprawdza. Po to stosuje się w autobusach blokowane okna czy drzwi otwierane na ciepły guzik i zamyka fotokomórką, żeby te straty były jak najmniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chełmianie to dziwni ludzie. Mieszkam tu ponad 40 lat i znam to środowisko. Jestem pewna, że gdyby w autobusy komunikacji miejskiej miały klimatyzację zaraz byłby szum: tego przewiało, tamten się przeziębił... Tak, tak. Moim krajanom nikt nigdy jeszcze nie dogodził i chyba nie dogodzi. Zawsze ktoś jest niezadowolony. A jeśli już coś pójdzie po jego myśli to wtedy nie pochwali tylko milczy bo przecież tak ma być! Lepiej być wkurzonym pieniaczem niż zadowolonym chełmianinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcialem pochwalic CLA za czasowe bilety. moim zdaniem super sprawa (choc pewnie zaraz mnie zaczna krytykowac zgodnie z tym co napisala baska) - moge sobie spokojnie wyskoczyc na zakupy, podjechac gdzie mi trzeba i wrocic do domku w ciagu godzinki bez kasowania co chwila biletow. i w koncu przesiadki maja sens. tak trzymac CLA! a brak klimatyzacji - kurcze. bardziej mi dokuczaja nieumyci pasazerowie niz goraco w autobusie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że w Wawie klima musi być włączona w każdym autobusie, inaczej padają mandaty, a u nas nawet nie ma jej w wyposażeniu. No ale dobra pomijając to. Może i marudzę tak jak mówiła koleżanka, ale coś jest nie tak z naszą komunikacją skoro chcąc np z Wojsławickiej dotrzeć na Dyrekcję szybciej dojdę na piechotę niż dojadę autobusem. Marzy mi się chociaż w połowie tak dobra komunikacja jak jest w Wawie, bo niestety dopuki nikt się naszą nie zajmie to miasto dalej będzie dokładać. Widać w sumie ostatnio poprawę -bilety czasowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
W Lublinie też przystanki są co 200-300 metrów, a klimatyzacja jakoś się sprawdza. Po to stosuje się w autobusach blokowane okna czy drzwi otwierane na ciepły guzik i zamyka fotokomórką, żeby te straty były jak najmniejsze. [/quote] [quote name='pp' timestamp='1342463532' post='651304'] W Lublinie też przystanki są co 200-300 metrów, a klimatyzacja jakoś się sprawdza. Po to stosuje się w autobusach blokowane okna czy drzwi otwierane na ciepły guzik i zamyka fotokomórką, żeby te straty były jak najmniejsze.
Nie kłam Pinokio! Piszę z Lublina -bo tu mieszkam. Przecież tu mało który autobus ma włączoną klimatyzacje w upalne dni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Jak to możliwe że w Wawie klima musi być włączona w każdym autobusie, inaczej padają mandaty, a u nas nawet nie ma jej w wyposażeniu. No ale dobra pomijając to. Może i marudzę tak jak mówiła koleżanka, ale coś jest nie tak z naszą komunikacją skoro chcąc np z Wojsławickiej dotrzeć na Dyrekcję szybciej dojdę na piechotę niż dojadę autobusem. Marzy mi się chociaż w połowie tak dobra komunikacja jak jest w Wawie, bo niestety dopuki nikt się naszą nie zajmie to miasto dalej będzie dokładać. Widać w sumie ostatnio poprawę -bilety czasowe
http://www.tvnwarsza...acji,50872.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy kupują za jakieś grosze, może maksymalnie 20tyś. więc nie ma się co dziwić. To co dobre w autobusie to wykręcają i na części sprzedają pewnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...