Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zastanawiam się czemu do tej pory nie ma żadnego aquaparku w Lublinie, tylko kolejne cetrum handlowe. Nie wspomnę już o jakimś fajnym pomyśle jak np. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Chełmie już są zakłady pracy, brakuje tylko aquaparku? Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko te samochody na parkingu na furmanki pozamieniają będzie realniej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No najpierw trzeba ogłosić przetarg potem zeby ktos dał w łape potem wpadnie CBA i roboty zostaną wstrzymane to znajac zycie to budowa się skonczy za 20 lat wtedy juz bedzie wszystko starodawne zburza i postawia hipermarket biedrona
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanów się na kogo Głosujesz a już będziesz wiedział.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A pierdziszewo Lublin zostanie jak zwykle na końcu. Po co nam ten stadion do którego trzeba będzie dopłacać ??? to miejsce po cukrowni byłoby idealne na lokalizację aquaparku a tak będziemy mieć kolejnego inwestycyjnego KNOTA !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aquapark to kolejna zagrywka Fiszowej, w Chełmie bida z nèdzą a ona aquapark będzie budować Jej dni już się na szczęście powoli kończą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BĘDZIE JAK CHEŁMSKA GALERIA PROPAGANDA SUKCESU BRAWO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe ile zostanie z tej wizualizacji , pewnie tylko blacha na elewacji ,a bryła z marketu spożywczego .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sumie "psy szczekają, a karawana jedzie dalej"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś czuje, że zaraz wybory !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i gdzie i kiedy coś takiego powstanie w Lublinie, hmm? Obawiam się, że nigdy ;//
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stanisław napisał:
W Chełmie już są zakłady pracy, brakuje tylko aquaparku? Pozdrawiam
jestem podobnego zdania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
----------------------------------DO INTERNAUTY "TANI"...-------------------------------------------------------- Tylko Pogratulować Chełmowi tego "aquapark" a co do stadionu "kurniku" na BAGNIE po cukrowni w Lublinie , to ta "inwestycja" nie jest żadnym "KNOTEM" , tylko przestępstwem ! . "Koleś" Prezydenta Lublina (PO) był właścicielem tego BAGNA po cukrowni . Miał z tym BAGNEM duży PROBLEM gdyż nic nie mógł wybudować na tym BAGNIE ale podatki miastu musiał regularnie płacić . Z pomocą "Kolesiowi" Prezydenta przyszedł sam Prezydent Lublina który nie wiadomo po co ? kupił za pieniądze z budżetu miasta to BAGNO za , uwaga ... 10 milionów (sic?). Facet zadowolony, bo za BAGNO które nikt nie chciał kupić zainkasował 10 milionów no i druga "radocha" nie musiał już miastu płacić podatek za BAGNO. A Lublinowi "wara opadła" , bo otrzymał nikomu nie potrzebne BAGNO za 10 milionów , stracił Podatek za to BAGNO i "uparty" Prezydent jeszcze pastwiąc się na Lublinie strzeliło mu do "łba" aby na tym BAGNIE budować... stadion "kurnik" za... 140 milionów (sic?). Lublin jest w dużym kłopocie , bo może stracić te 140 milionów gdyż aby postawić ten stadion pot rzeba jest wbić w to BAGNO uwaga 160 kilometrów betonowych pali i dopiero na tych betonowych palach stawiać stadion (sic?). Jeżeli stadion będzie się zapadał w BAGNIE to... Lublin straci te ... 140 milionów plus następne miliony za rozbiórkę stadionu . A przecież wskazujemy "upartemu" Prezydentowi (PO), że stadion bez komplikacji można postawić na jednej z rogatek Lublina a nie w miejscu najbardziej skomplikowanym komunikacyjnie, Regionie miasta Lublina . Na tym BAGNIE po cukrowni nawet nie można postawić aquapark, bo będzie się w BAGNIE zapadał . Proponujemy "upartemu" Prezydentowi ten teren (BAGNO za 10 milionów) wykorzystać na budowe pięknego Parku z karu zelami , fontannami i kawiarenkami aby miasto miało troche korzyści za te ... 10 milionów . Ale "uparty" Prezydent chce postawić na "swoim" i jednak budować stadion na betonowych palach na BAGNIE . Nawet ma wydać jeszcze kilka milionów na arterie dojazdowe i... parking dla ...rowerów. To nie jest żart , tam nie ma miejsca na parking samochodowy więc Prezydent proponuje dojazd rowerami na stadion (sic?), bo parking rowerowy można tam zorganizować (sic?). Także stadion za 140 milionów na BAGNIE nie jest Drogi Internauto... "KNOTEM" . Szczęść Boże Chełmowi !.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------------------------PRZEPRASZAM, NIE INTERNAUTA "TANI" TYLKO "BEZIMIENNY------------------------ Przepraszam Internaute "Tani", po prostu mała pomyłka, rozchodzi się o Internaute "bezimienny" . Cie kawi mnie czy ta Wasza Pani Fisz jest z "PO" (Platformy Oszustów) ? . Ale życzę Wam aby ta Pa ni Fisz wreszcie coś konkretnego zrobiła dla Chełma byłej kilkudniowej stolicy Polski (PKWN) .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomijajac temat "naglej potrzeby" aquaparku, pozwole zapytac , dlaczego architekt nie zaprojektowal obiektu "green" z szybami zamiast nieprzepuszczajacych promieni slonecznych scian. Ciekawe przez ile kadencji ciemnogrod bedzie glosowal na czerwonych bo im postawili basen i zjezdzalnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a wody termalne ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pogratulować rozsądku władzom miasta - zarządowi i radnym; to najbardziej potrzebna, racjonalna i oczekiwana przez biednych mieszkańców inwestycja. Może nie wszyscy mieszkańcy wiedzą, że w Chełmie mamy najwyższe ceny ciepła i wody w porównaniu do innych miast jak Puławy, Zamość, Biała Podlaska. A o cenach tych mediów decydują przecież miejskie spółki. Nie wspomnę już o stanie dróg miejskich, chodnikach, oświetleniu ulic itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze mieszkańcy zapłaczą o ile akwakwa park powstanie, bo mozna mieć spore wątpliwości, ze powstanie jak trzeba będzie to utrzymać i wzrosną podatki, opłaty i inne takie to biedni mieszkancy będą narzekać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na drogach dziura na dziurze dziurą pogania, a my mieszkańcy będziemy pływali zamiast jeździć po dobryvh drogach..... ehhh dobrze, że wybóry już nie długo, trzeba będzie podziękowac Pani Fisz i poszukać nowego kandydata. A już wiem po co nam aquapark - bo Fisz lubi pływać hahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: