Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Upamiętnili żołnierzy wyklętych

Utworzony przez leo, 2 marca 2013 o 07:02 Powrót do artykułu
Co zrobisz? Skończyła się wojna, cudem udało Ci się pozbierać rodzinę i załatwić pracę w urzędzie by ją wyżywić. Któregoś dnia spotykasz kilku zakapiorów takich jak Młodzież Wszechpolska, którzy twierdzą, że dalej walczą o niepodległość, a Ty masz ich utrzymywać i oddać im część wyposażenia domu. Jeśli zadzwonisz na policję to według ich dowódcy jesteś kolaborantem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
leo napisał:
Co zrobisz? Skończyła się wojna, cudem udało Ci się pozbierać rodzinę i załatwić pracę w urzędzie by ją wyżywić. Któregoś dnia spotykasz kilku zakapiorów takich jak Młodzież Wszechpolska, którzy twierdzą, że dalej walczą o niepodległość, a Ty masz ich utrzymywać i oddać im część wyposażenia domu. Jeśli zadzwonisz na policję to według ich dowódcy jesteś kolaborantem...
Nie POrównuj zwykłego,prostego KAPUSTY do kolaboranta.!!!!
0
Dlaczego mam oddać wyposażenie mojego domu?? oni są bezdomni??? jak coś to mogę zrobić dla nich meble ale płatne z góry i proszę o odpowiedz w komentarzach. a z ta kapusta tez da się zrobić jakiś bigosik
0
leo napisał:
Wypisujesz dziadu głupstwa. Te - jak prawisz - zakapiory to byli ludzie, których ścigało UB i NKWD. W okresie tzw. Polski lubelskiej - to była pełna dywizja NKWD, Smiersz, w każdym powiecie i mieście komendantury wojskowe, wreszcie UB. Chłopcom z lasu nie dano szansy. Podejrzewam, ze większość z nich podjęłaby naukę i pracę , ale nie mieli szansy. Walczyli do końca i należy im się szacunek.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: