Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:wacko: ​LUDZIE byłem a tam SZARAŃCZA dzieci, lekarze już się cieszą urośnie pokolenie zatłuszczonych grubasów no ale mamusie i tatusie wiedza lepiej :wacko: .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę się wypowiadał na ten temat, zrobił już to Testoviron. dziękuje pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 slowa -  WSTYD - CIEMNOGROD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak w Lublinie otwierali pierwszego Burger Kinga w latach 90-tych; tam to był szał. Długie kolejki na zewnątrz ustawiały się przez 2 tygodnie i to nie tylko dzieciaki miały ciśnienie, ale także normalni ludzie. Ceny za zestaw były podobne jak dzisiaj, tyle że zarobki ze 3 razy mniejsze; niektórzy co nawet wtedy szokowało przynosil własne słoiki, żeby z dozownika wziąć darmowy keczup czy musztardę :) Potem amerykańce się zczaili i keczup był wydawany w szaszetkach, co jest normą w Polsce do dziś :) Stare dobre czasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie podają kurczaki bez smaku, a zowią się restauracją. Gesslerowa przewraca się w łóżku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak funkcjonuje mac, jedno mnie zastanawia, po co aż tam tylu menedżerów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem, że najwięcej sprzedano WIEŚMAC-ów. Cywilizacja pozdrawia ciemnogród z Polski B. Otwarcie Maca miejską sensacją. Żałosne, prymitywne społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja :///////  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschodnie zadupie,a największym ciemnogrodem na wchodzie,to Kozi Gród z matołkiem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to jedyne miasto królewskie w tym waszym całym lubelskim, jedyny herb który ma koronę, a nie jakieś ryby, kozły czy jelenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam mcdonalds ALE 9 DARMOZJADÓW(MENAGERÓW) ZATRUDNILI CIEKAWE DO CZEGO!!!!!!!!!!!CZYLI 1 DARMOZJAD NA 3 PRACOWNIKÓW .ONI MUSZĄ NA JEGO WYPŁATE ZAROBIĆ TO JEST POlityka W POJEB..YM PAŃSTWIE :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam mcdonalds ALE 9 DARMOZJADÓW(MENAGERÓW) ZATRUDNILI CIEKAWE DO CZEGO!!!!!!!!!!!CZYLI 1 DARMOZJAD NA 3 PRACOWNIKÓW .ONI MUSZĄ NA JEGO WYPŁATE ZAROBIĆ TO JEST POlityka W POJEB..YM PAŃSTWIE :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam chciałbym dostać w MC Donnals choc raz wieśmaka takiego jak jest na zdjeciu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam mcdonalds ALE 9 DARMOZJADÓW(MENAGERÓW) ZATRUDNILI CIEKAWE DO CZEGO!!!!!!!!!!!CZYLI 1 DARMOZJAD NA 3 PRACOWNIKÓW .ONI MUSZĄ NA JEGO WYPŁATE ZAROBIĆ TO JEST POlityka W POJEB..YM PAŃSTWIE :(
  Szalony jesteś. Zatrudnij się w maku i sprawdź ile zarabia menadżer. Psie pieniadze - podobnie jak zwykły pracownik. Oni wszyscy zarabiają na pensję kierownika/kierowniczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys ta dziura byla miastem wojeodzkim hehehe cementowe łby mysla ze sa oh ah a smierdzi chamstwem na kilometr ale co roku ryja sie ubija chełmiakom w okunince z tego co opowiada młodzież :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden szanujący się krasnostawianin do tej wiochy nie pojedzie, a juz napewno nie pojedzie aby jeść te śmieci. Rejestracja LKS to ci sie chyba pomyliła z ChKS bo podobno coś takiego tam u was jest.
U nas czytać uczą więc wiem co widziałem, niestety dla ciebie LKS było bardzo wiele... cóż poza tobą są tam jeszcze normalni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, wreszcie zakochani, biznesmeni (;-))będą mieli gdzie spotkać się i "pogadać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkońcu Wszaż i Boczek będą mieli gdzie Posiedzieć a nie pół dnia w Bingo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻRYJCIE SAME WIEŚMAKI TO BĘDZIECIE JESZCZE WIĘKSZYMI WIEŚNIAKAMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ~MIASTOWY~, zżera zazdrość? Czu kuśka nie staje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...