Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak chełm zbieranina wiochy ,lublin tylko ciut lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki wschód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wyzywacie ludzi od wieśniaków skoro w Warszawie czy Krakowie w MC również są tłumy wieśniaków którzy stoją w kolejce po 2forYou za 5 zł?  ;) a w NY w USA również nazwiecie wieśniakami biznesmenów w garniturach którzy jedzą burgery w przerwie śniadaniowej?. Ludzie opanujcie się z tymi wieśniakami, nie stać Cie na samochód, nie stać Cie na benzynę, nie stać Cie na rodzinę z którą można pojechać na godzinę do MC i miło spędzić czas? to zamknijcie się w swoich czterech ścianach i siedźcie i gnijcie w tych blokach. Mieszczuchy wielkie ku*** jego mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki wschód
A Ty z kąd? z zachodu? z Wrocławia? Poznania? przecież to są dopiero wieśniaki, przesiedleńcy zza Buga, co jechali z tobołkami na zachód i zajmowali po szwabach ich wypierdziałe chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakosze kupcie jakiegoś kotleta na wynos i dajcie go do zjedzenia psu.Resztę pozostawiam do przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie udało się zablokować wybudowanie w Chełmie McDonalda,a jak dobrze pójdzie to i drugi powstanie.Zaś pismaki z terenu używają takich określeń chamskich wobec Chełmian,co świadczy,że sami pochodzą z takiego środowiska,co im obca jest kultura językowa.Poczekajcie,to za parę lat z nienawiści rozum Wam odpowie na Wasze obrzucanie i wyśmiewanie się z mieszkańców Chełma Królewskiego i z terenów należnych do niego.Rozumu i kultury łopatą do głowy się nie włoży i jedyny ratunek dla pismaka,to niech do nauki się przyłoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/sygnaltelefonu Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytałam chłopaka gdzie jest, a później sprawdziłam lokalizatorem przez tą stronkę trzyw.pl/4ea  gdzie jest, okazało się że nie mówi prawdy! Nie dajcie się oszukać sprawdźcie czy twoi bliscy mówią prawdę!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelmianie wstydza sie za Pania Justyne!! To dopiero wstyd i wiocha zeby pojechac do McDonalda do Zamoscia z 9 letnim dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśmaki :D
.. odezwał się anonimowy komentator pisząc komentarz ze smartfona z MCdonalda w centrum Warszawy zajadając 3 hamburgiera.. nie pamiętał bowiem, jak sam dzieckiem bedac srał bo gaciach z radości na wieść, że podczas szkolnej wycieczki do Stolicy przewidziana będzie wizyta przybytku wołowiny z bułką podawanych na plastykowej tacy. Pamięć ludzka zawodna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd do artykułu tych ludzi biorą,co za nie cierpliwi ludzie mogliście spokojnie poczekac wcale nie było takiego najazdu ale skoro tak się wam chciało pojechać do Zamościa to tylko świadczy o was,jakbyście nigdy w Mcdonaldzie nie byli to trzeba było aż do Zamościa jechać,wasz wybór i nie miejcie pretensji do nikogo,jabyscie byli trochę bardziej cierpliwi to obsługa szła naprawde dobrze jak na tyle osób co przyszło tylko szacunek dla pracowników,zobaczymy co bedzie dalej pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią, że w Chełmie bieda ;) Ja to widziałem dzisiaj ze 4 samochody na ukraińskich rejestracjach przed Mack'iem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra..Pani pewnie nie z miasta,że aż do Zamoscia na frytki jedzie :) aż wstyd takie wypowiedzi podawać publicznie:) Chełm nie jest zubożały aż tak aby się jeden MC nie utrzymała spokojnie.... niby bieda a sklepy w weekendy pełne...a przed świętami to nie ma gdzie nogi postawić- dosłownie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelm to piekne miasto     http://capitalbet.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalony jesteś. Zatrudnij się w maku i sprawdź ile zarabia menadżer. Psie pieniadze - podobnie jak zwykły pracownik. Oni wszyscy zarabiają na pensję kierownika/kierowniczki :)
przestań dup.ć fleki nie znasz sie to stul ryj ja wiem ile DARMOZJADY ZARABIAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda kretynów w tej kolejce :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://radar.latwy.pl     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ci dopiero heca- no trza było aż do Zamościa jechać :D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestań dup.ć fleki nie znasz sie to stul ryj ja wiem ile DARMOZJADY ZARABIAJĄ
 Wszystko wiesz ^_^ Pracuję w maku jako asystent kierownika to wiem ile zarabiam i ile zarabiają pozostali menadżerowie. Opanuj język kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jedyna atrakcja dla chełmian. Dotąd w.....byli......widzieli, więc nie dziwmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...