Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianie uczczą rocznicę likwidacji Stalagu 319

Utworzony przez R......, 17 kwietnia 2012 r. o 16:42 Powrót do artykułu
To sie teraz Pelowcy beda mogli popisac przed Moskwa ze swojej poprawnosci politycznej. Na manifestacje ku czci bohaterow ze Smolenska nie pojda, ale na takie wiece proletariackie na pewno przybedzie ich cala masa! Ci co oddali swoje cenne zycie za ojczyzne, za Katyn i za pokoj na swiecie nie sa ich zdaniem godni szacunku! Ale jakis tam komunistyczny Stalag to oczywiscie "uswieca". Wstyd mi za takich "patriotow" plujacych na prawdziwych Polakow gotowych poswiecic wszystko dla dobra ojczyzny, plujacych na prawdziwego przywodce w osobie premiera Jaroslawa Kaczynskiego i na Jego najwartosciowszych i najoddanszych wspolpracownikow! Czy za taka Polske przelewalismy krew w stanie wojennym i za to siedzielismy w komunistycznech kazamatach? Mnie trzymali takze i to przez trzy miesiace nie dajac racji, a nawet zaden lobuz nie pomyslal nad wyrownaniem naszych krzywd! Teraz kapitalizm wprowadzaja, aby tylko nalapac dla siebie w miare najwiecej. Plucie na kosciol bedacy najwazniejszym spoiwem tego narodu doprowadzi do upadku i kompletnej kleski. Zastanawiam sie komu na tym az tak bardzo zalezy, aby zapominac prawdziwych bohaterow, a nagradzac tych z PO. Zobaczcie tylko w samym Chelmie kto ma domy i dostojne auta, ale tez zobaczcie na losy tych wszystkich co bez zmruzenia oka poszlio siedziec za wolnosc, rownosc, sprawiedliwosc i honor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R...... napisał:
To sie teraz Pelowcy beda mogli popisac przed Moskwa ze swojej poprawnosci politycznej. Na manifestacje ku czci bohaterow ze Smolenska nie pojda, ale na takie wiece proletariackie na pewno przybedzie ich cala masa! Ci co oddali swoje cenne zycie za ojczyzne, za Katyn i za pokoj na swiecie nie sa ich zdaniem godni szacunku! Ale jakis tam komunistyczny Stalag to oczywiscie "uswieca". Wstyd mi za takich "patriotow" plujacych na prawdziwych Polakow gotowych poswiecic wszystko dla dobra ojczyzny, plujacych na prawdziwego przywodce w osobie premiera Jaroslawa Kaczynskiego i na Jego najwartosciowszych i najoddanszych wspolpracownikow! Czy za taka Polske przelewalismy krew w stanie wojennym i za to siedzielismy w komunistycznech kazamatach? Mnie trzymali takze i to przez trzy miesiace nie dajac racji, a nawet zaden lobuz nie pomyslal nad wyrownaniem naszych krzywd! Teraz kapitalizm wprowadzaja, aby tylko nalapac dla siebie w miare najwiecej. Plucie na kosciol bedacy najwazniejszym spoiwem tego narodu doprowadzi do upadku i kompletnej kleski. Zastanawiam sie komu na tym az tak bardzo zalezy, aby zapominac prawdziwych bohaterow, a nagradzac tych z PO. Zobaczcie tylko w samym Chelmie kto ma domy i dostojne auta, ale tez zobaczcie na losy tych wszystkich co bez zmruzenia oka poszlio siedziec za wolnosc, rownosc, sprawiedliwosc i honor!
Serdecznie Ci wspolczuje nasz niezastapiony "bohaterze"!!! Zaimponowales mi polotem mysli i szczegolnie ta gehenna trzech miesiecy spedzonych w "kazamatach"! Czy duzo Was na psychotropach......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
Serdecznie Ci wspolczuje nasz niezastapiony "bohaterze"!!! Zaimponowales mi polotem mysli i szczegolnie ta gehenna trzech miesiecy spedzonych w "kazamatach"! Czy duzo Was na psychotropach......?
...tym ludziom nie ma co wspolczuc tylko zastanowic sie glebiej nad stanem psychicznym sympatykow pewnej formacji politycznej. Chorych nalezy leczyc i nawet, jesli sytuacje tego wymaga, pod przymusem! Jeden na psychotropach chcial juz zostac prezydentem, inny oskarzal lekarzy o morderstwo, a jeszcze inny z Instrukcja Obslugi Tu 154 chcial nauczac fachowcow, jak nalezy przeprowadzic dochodzenie w sprawie nieszczesliwego wypadku na smolenskim lotnisku! Oczywiscie sa w tym szalenstwie i zabawne sytuacje, ale ta farsa rzutuje na, nie tylko margines spoleczny biegajacy z pochodniami po Krakowskim Przedmiesiu, ale takze i na te zdrowa czesc naszego spoleczenstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R...... napisał:
To sie teraz Pelowcy beda mogli popisac przed Moskwa ze swojej poprawnosci politycznej. Na manifestacje ku czci bohaterow ze Smolenska nie pojda, ale na takie wiece proletariackie na pewno przybedzie ich cala masa! Ci co oddali swoje cenne zycie za ojczyzne, za Katyn i za pokoj na swiecie nie sa ich zdaniem godni szacunku! Ale jakis tam komunistyczny Stalag to oczywiscie "uswieca". Wstyd mi za takich "patriotow" plujacych na prawdziwych Polakow gotowych poswiecic wszystko dla dobra ojczyzny, plujacych na prawdziwego przywodce w osobie premiera Jaroslawa Kaczynskiego i na Jego najwartosciowszych i najoddanszych wspolpracownikow! Czy za taka Polske przelewalismy krew w stanie wojennym i za to siedzielismy w komunistycznech kazamatach? Mnie trzymali takze i to przez trzy miesiace nie dajac racji, a nawet zaden lobuz nie pomyslal nad wyrownaniem naszych krzywd! Teraz kapitalizm wprowadzaja, aby tylko nalapac dla siebie w miare najwiecej. Plucie na kosciol bedacy najwazniejszym spoiwem tego narodu doprowadzi do upadku i kompletnej kleski. Zastanawiam sie komu na tym az tak bardzo zalezy, aby zapominac prawdziwych bohaterow, a nagradzac tych z PO. Zobaczcie tylko w samym Chelmie kto ma domy i dostojne auta, ale tez zobaczcie na losy tych wszystkich co bez zmruzenia oka poszlio siedziec za wolnosc, rownosc, sprawiedliwosc i honor!
Czy Ty czlowieku nie wstydzisz sie wszystkich idiotyzmow, ktore w tak krotkim tekscie udalo Cie sie ujac? Piszac o kazamatach i spedzonych tam (az!) trzech miesiacach ublizasz prawdziwym ofiarom..... Nie mam na mysli tylko katowanych wiezniow politcznych okresu powojennego, ale takze i tych z Berezy... Wszyscy Oni mieli wlasne wizje wolnosci, demokracji i spolecznej sprawiedliwosci... Ale takim, jak Ty durniom nie przetlumaczy sie, wiec nawet nie bede probowal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz P. napisał:
Czy Ty czlowieku nie wstydzisz sie wszystkich idiotyzmow, ktore w tak krotkim tekscie udalo Cie sie ujac? Piszac o kazamatach i spedzonych tam (az!) trzech miesiacach ublizasz prawdziwym ofiarom..... Nie mam na mysli tylko katowanych wiezniow politcznych okresu powojennego, ale takze i tych z Berezy... Wszyscy Oni mieli wlasne wizje wolnosci, demokracji i spolecznej sprawiedliwosci... Ale takim, jak Ty durniom nie przetlumaczy sie, wiec nawet nie bede probowal....
...o to widze ze Pelowcy maja wsrod mieszkancow naszego miasta calkiem nie male wsparcie. Bereza to byla dla komunistow, a nie ludzi wierzacych w Boga i wiernych idei wolnosci opartej na katechezie i poszanowaniu praw boskich. Wiara i posza nowanie ojcow kosciola powinno byc sztandarem nioesionym nad glowami narodu w drodze do wyzwolenia z obecnej dyktatury Tuska i innych jemu podobnych. Zobaczcie tylko co robi sie z pamiecia najwiekszego prezydenta w naszej historii i z osoba Jego brata. To nikt inny, jak tylko Oni dwaj potrafia wprowadzic wykolejony pociag na wlasciwe tory. Prawdziwi Polacy i ich potomstwo musi wreszcie wziac sprawy we wlasne rece i glosno zaprotestowac. Czas najwyzszy, oby nia za pozno, ruszyc na Warszawe i pochodniami w dloniach (aby rozswietlic ciemnosci nas otaczajace) i sztandarami wolnosci dla wszystkich patriotow! Polska ma byc dla nas, a nie dla obcych wyzyskiwaczy, kapitalistow i innej swoloczy!!!! Tak nam dopomoz Bog!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...