Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianin Roku: można już zgłaszać kandydatów

Utworzony przez Great Gazebo, 6 maja 2008 r. o 03:49 Powrót do artykułu
W ubiegłym roku o tym kto zostanie Chełmianinem Roku, dowiedziałem się na mniej więcej tydzień przed wyborami. Pic na wodę - fotomontarz, całkiem jak za komuny. Powiem tylko ....GET A LIFE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że Rewdakcja nie czyta komentarzy, ale wychowawca niezliczonej liczby laureatów olimpiad oraz reprezentantów kraju na międzynarodowych konkursach języka łacińskiego to Jolanta Kropp - nie Lucyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca, Pani Kropp ma dwa imiona: Jolanta Lucyna, nam znana jest jako Lucyna Kropp. (tom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdarzył się kiedyś artykuł w którym Wójciszyn czegoś nie pomylił???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję spostrzegawczości i wytrwałości w śledzeniu błędów... jak ci zalazł za skórę, to pójdź do redakcji i mu to powiedz. jesli chodzi o ten tekst, to ja tu błędu nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłaszam jozina z bazin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...