Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super wygląda ta pani policjantka na zdjęciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorkowi bardziej spodobała sie ta piękna policjantka i jej nogi niz ten nowy sprzet skoro to ona sie znalazla na pierwszym planie,pewnie wiekszosci policjantow tez sie bardziej podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I napewno posiada obuwie służbowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieki tej Pani osoby wypisujace "JP100%" beda sie slinily dzis do monitora jak spocone psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że chłopaki dostali nowy sprzęt -ale czy teraz wzrośnie poczucie bezpieczeństwa obywateli Chełma ,czy też skuteczność najbardziej doskwierającej przestępczości w mieście?Nie sądzę!A może w ramach rekompensaty ze strony Policji więcej patroli pieszych i lepsza praca wywiadowcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe nogi ma ten sprzęt pościgowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A dzieki tej Pani osoby wypisujace "JP100%" beda sie slinily dzis do monitora jak spocone psy.
Stefan... Nie mów, że nie przejechałbyś się z tą panią policjantką na quadzie nad jakimś miłym zbiornikiem wodnym A swoją drogą - dobrze, że dostają nowy sprzęt i pomimo tego, że zdarzało mi się dostać mandacik i punktu od panów w nieoznakowanej Vectrze jestem za tym, aby takiego sprzętu mieli więcej... Może ktoś wreszcie usadzi "dawców na przecinakach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Stefan... Nie mów, że nie przejechałbyś się z tą panią policjantką na quadzie nad jakimś miłym zbiornikiem wodnym
No nie mowie nie ale wystarczy ze pojawi sie taka sluzba mundurowa ze spodniczka do kolan i odpowiednimi nogami i wszyscy nagle uwielbiaja jak nie kochaja Policje i pokolenie "JP100%" milknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta pani na fotce (w miniówce) to robi za kapelana?Gdzie ma kropidło?Dlaczego nie wspomniano,że był pokropek pojazdów mechanicznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ksiondz też idzie z postępem i poświęcil sprzęt przez internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie że to ja dałem im ten prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile kosztowało poświęcenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......jeszcze by sie przydaly mundury pasujace do policjanta XXI wieku policjantka w kiecce na patrol - to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zimówki tez dali bo watpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody może i fajne tylko jak nie posiadają Auto Casco to bym proponował nawet do nich nie wsiadać do puki policja nie ureguluje tej kwestii, bo odpowiedzialność za uszkodzony sprzęt jest nie współmierna do zarobków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale najładniejsza to ta policjantka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qyad to do prywatnej dyspozycji komendanta na wolne chwile bo jakoś nie widzę możliwości zastosowania go działaniach operacyjnych drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast łapać złodziei oni bawią się zabawkami powinni zarabiać 756,35 złoty netto po co mam opłacać nie robów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nogi wystrzałowe!:) Proszę o namiary na tą Panią!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mick napisał:
Nogi wystrzałowe! Proszę o namiary na tą Panią!
zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...