Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska Lista Płac: Ile rzeczywiście zarabiają chełmianie?

Utworzony przez Gość, 7 października 2010 o 17:07 Powrót do artykułu
dlatego ja do roboty nie chodzę bo mam emeryturę i nie muszę jak mój zachłanny sasiad tez emeryt żona emerytka stać w markecie na rampie bo mu mało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Informatyk - 1800 netto na etacie, dodatkowo od 2 do 6 tys netto miesiecznie w ramach działalności
0
Gość napisał:
dlatego ja do roboty nie chodzę bo mam emeryturę i nie muszę jak mój zachłanny sasiad tez emeryt żona emerytka stać w markecie na rampie bo mu mało.
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potzrbach zacheca ludzi do extra wysilku.
0
To i tak nieźle zarabiacie. My w Agencji Reklamowej w Chełmie zarabiamy 5zł.za godzine i mamy siedzieć cich...
0
Panie Barczyński,kiedy Pan zrozumie,źe Chełm nie leźy na lubelszczyźnie.Tępota nie zna granic.
0
"zachlanny" napisał:
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potzrbach zacheca ludzi do extra wysilku.
No wlasnie wzbogacone chamstwo przekracza juz granice nie tylko cynizmu, ale i panstwa polskiego! A co to nie mamy w Polsce doskonalysz szkol, ze trzeba mlokosow wysylac az za granice? W samym tylko Chelmie mamy kilka wyzszych uczelni, ktore mozna ukonczyc a zaroboinymi pieniedzmi podzielic sie z tymi bardziej potrzebujacymi niz zwolennicy PO i Tuskomatoly. Ludzie mniej zamozni takze chcieliby pojechac na zagraniczne wczasy do Hiszpanii, czy Grecji, ale kapitalisci wola sami zapelniac wlasne kieszenie. Ludzie uczciwi i biedni musza siedziec i czytac ile to krezusy zarabiaja. takich zawsze jest najlatwiej napuscic na PiS i kosciol katolicki.
0
informatyk - 2900 na etacie + 3-4k na dodatkowej pracy bez przemeczania... ludzie - zacznijcie sie cenic to moze w koncu wschod dogoni zachod z zarobkami. jesli jest ktos kto chce pracowac za minimalna krajowa to pracodawca nie widzi potrzeby placenia wiecej... popyt-podaż.
0
"zachłanny" napisał:
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potrzebach zacheca ludzi do extra wysilku.
widzisz pan różnica miedzy nami jest taka że ja nie mam wygórowanych ambicji materialnych, to co mam mi wystarczy, i Jeszce jedna pan umrzesz bogatszy a ja biedniejszy a le to juz wtedy naprawdę nie ma znaczenia, ach i ja nie budzę sie ze strachem rano, że to puka policja.
0
Lalka napisał:
No wlasnie wzbogacone chamstwo przekracza juz granice nie tylko cynizmu, ale i panstwa polskiego! A co to nie mamy w Polsce doskonalysz szkol, ze trzeba mlokosow wysylac az za granice? W samym tylko Chelmie mamy kilka wyzszych uczelni, ktore mozna ukonczyc a zaroboinymi pieniedzmi podzielic sie z tymi bardziej potrzebujacymi niz zwolennicy PO i Tuskomatoly. Ludzie mniej zamozni takze chcieliby pojechac na zagraniczne wczasy do Hiszpanii, czy Grecji, ale kapitalisci wola sami zapelniac wlasne kieszenie. Ludzie uczciwi i biedni musza siedziec i czytac ile to krezusy zarabiaja. takich zawsze jest najlatwiej napuscic na PiS i kosciol katolicki.
Komuna we łbach ma się dobrze.
0
Lalka napisał:
Szanowna Lalko, jest Pani zalosna.....szkoda mi takich ludzi!
0
Rubik jak ta Pani Lalka jest załosna,to Pan jest kompletnie załosny.Szkoda mi Ciebie!
0
Gość napisał:
widzisz pan różnica miedzy nami jest taka że ja nie mam wygórowanych ambicji materialnych, to co mam mi wystarczy, i Jeszce jedna pan umrzesz bogatszy a ja biedniejszy a le to juz wtedy naprawdę nie ma znaczenia, ach i ja nie budzę sie ze strachem rano, że to puka policja.
Z tego wpisu wnioskuje, ze zakladasz, iz wszyscy lepiej sytuowani sa ludzmi nieuczciwymi. W istocie sa to jednak osoby stawiajace przed soba wyzsze cele i zadania. To ich przedsiebiorczosc, zapal,wizjonerstwo oraz chec sukcesu stwarza mozliwosc zarobkowania dla tysiecy obdarzonych nizsza inteligencja istot ludzkich. Stad tez ataki ze strony sfrustrowanych nieudacznikow i genetycznych leni!
0
Jak zawsze urzędasy zarabiają najwięcej.Fiszowa przed wyborami znowu ponoć chce swoim rzucić kasę aby tylko na nią głosowali.Jak tak może być że w urzędach nic nie robią a im ciągle mało, to musi się w końcu skończyć.
0
Laserman napisał:
Z tego wpisu wnioskuje, ze zakladasz, iz wszyscy lepiej sytuowani sa ludzmi nieuczciwymi. W istocie sa to jednak osoby stawiajace przed soba wyzsze cele i zadania. To ich przedsiebiorczosc, zapal,wizjonerstwo oraz chec sukcesu stwarza mozliwosc zarobkowania dla tysiecy obdarzonych nizsza inteligencja istot ludzkich. Stad tez ataki ze strony sfrustrowanych nieudacznikow i genetycznych leni!
JAK pisałem jestem na emeryturze wiec swoje przepracowałem, UCZCIWIE. A leniem genetycznym do uczciwej pracy to Ty jesteś, jak nie znasz ludzi to obrażaj, a zresztą jak sie dzisiaj spało, nikt nie pukał rano do drzwi??
0
lol Macie niezle jazdy z tym pukaniem do drzwi Swoja droga to 3k w Chelmie na reke dla informatyka to jakos bardzo duzo... ale jesli jest taka firma ktora tak placi to ja poprosze o namiar Z moich obserwacji jasno wynika ze 2k na reke to wygorowana norma niestety, taka specyfika regionu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: