Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska Lista Płac: Ile rzeczywiście zarabiają chełmianie?

Utworzony przez Gość, 7 października 2010 r. o 17:07 Powrót do artykułu
dlatego ja do roboty nie chodzę bo mam emeryturę i nie muszę jak mój zachłanny sasiad tez emeryt żona emerytka stać w markecie na rampie bo mu mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informatyk - 1800 netto na etacie, dodatkowo od 2 do 6 tys netto miesiecznie w ramach działalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlatego ja do roboty nie chodzę bo mam emeryturę i nie muszę jak mój zachłanny sasiad tez emeryt żona emerytka stać w markecie na rampie bo mu mało.
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potzrbach zacheca ludzi do extra wysilku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak nieźle zarabiacie. My w Agencji Reklamowej w Chełmie zarabiamy 5zł.za godzine i mamy siedzieć cich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Barczyński,kiedy Pan zrozumie,źe Chełm nie leźy na lubelszczyźnie.Tępota nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zachlanny" napisał:
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potzrbach zacheca ludzi do extra wysilku.
No wlasnie wzbogacone chamstwo przekracza juz granice nie tylko cynizmu, ale i panstwa polskiego! A co to nie mamy w Polsce doskonalysz szkol, ze trzeba mlokosow wysylac az za granice? W samym tylko Chelmie mamy kilka wyzszych uczelni, ktore mozna ukonczyc a zaroboinymi pieniedzmi podzielic sie z tymi bardziej potrzebujacymi niz zwolennicy PO i Tuskomatoly. Ludzie mniej zamozni takze chcieliby pojechac na zagraniczne wczasy do Hiszpanii, czy Grecji, ale kapitalisci wola sami zapelniac wlasne kieszenie. Ludzie uczciwi i biedni musza siedziec i czytac ile to krezusy zarabiaja. takich zawsze jest najlatwiej napuscic na PiS i kosciol katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk - 2900 na etacie + 3-4k na dodatkowej pracy bez przemeczania... ludzie - zacznijcie sie cenic to moze w koncu wschod dogoni zachod z zarobkami. jesli jest ktos kto chce pracowac za minimalna krajowa to pracodawca nie widzi potrzeby placenia wiecej... popyt-podaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zachłanny" napisał:
Szanowny Panie, ludzie maja rozne potrzeby i jednym wystarczy 3000 zl, a inny potrzebuje 30 000.... Oboje z zona, co prawda przekraczamy pensje, ktora moze pochwalic sie pani Fisz, ale i wydatki sa wysokie z racji potrzeby pomocy dziecku bedacemu na studiach podyplomowych za granica. On ma stypendium, ale o ile bardziej komfortowo zyje sie rodzicom, gdy ma swiadomosc, ze sam rowniez moze go wspomoc. A wiec nie zachlannosc, lecz roznica w codziennych potrzebach zacheca ludzi do extra wysilku.
widzisz pan różnica miedzy nami jest taka że ja nie mam wygórowanych ambicji materialnych, to co mam mi wystarczy, i Jeszce jedna pan umrzesz bogatszy a ja biedniejszy a le to juz wtedy naprawdę nie ma znaczenia, ach i ja nie budzę sie ze strachem rano, że to puka policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lalka napisał:
No wlasnie wzbogacone chamstwo przekracza juz granice nie tylko cynizmu, ale i panstwa polskiego! A co to nie mamy w Polsce doskonalysz szkol, ze trzeba mlokosow wysylac az za granice? W samym tylko Chelmie mamy kilka wyzszych uczelni, ktore mozna ukonczyc a zaroboinymi pieniedzmi podzielic sie z tymi bardziej potrzebujacymi niz zwolennicy PO i Tuskomatoly. Ludzie mniej zamozni takze chcieliby pojechac na zagraniczne wczasy do Hiszpanii, czy Grecji, ale kapitalisci wola sami zapelniac wlasne kieszenie. Ludzie uczciwi i biedni musza siedziec i czytac ile to krezusy zarabiaja. takich zawsze jest najlatwiej napuscic na PiS i kosciol katolicki.
Komuna we łbach ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lalka napisał:
No wlasnie wzbogacone chamstwo przekracza juz granice nie tylko cynizmu, ale i panstwa polskiego! A co to nie mamy w Polsce doskonalysz szkol, ze trzeba mlokosow wysylac az za granice? W samym tylko Chelmie mamy kilka wyzszych uczelni, ktore mozna ukonczyc a zaroboinymi pieniedzmi podzielic sie z tymi bardziej potrzebujacymi niz zwolennicy PO i Tuskomatoly. Ludzie mniej zamozni takze chcieliby pojechac na zagraniczne wczasy do Hiszpanii, czy Grecji, ale kapitalisci wola sami zapelniac wlasne kieszenie. Ludzie uczciwi i biedni musza siedziec i czytac ile to krezusy zarabiaja. takich zawsze jest najlatwiej napuscic na PiS i kosciol katolicki.
Szanowna Lalko, jest Pani zalosna.....szkoda mi takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rubik jak ta Pani Lalka jest załosna,to Pan jest kompletnie załosny.Szkoda mi Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
widzisz pan różnica miedzy nami jest taka że ja nie mam wygórowanych ambicji materialnych, to co mam mi wystarczy, i Jeszce jedna pan umrzesz bogatszy a ja biedniejszy a le to juz wtedy naprawdę nie ma znaczenia, ach i ja nie budzę sie ze strachem rano, że to puka policja.
Z tego wpisu wnioskuje, ze zakladasz, iz wszyscy lepiej sytuowani sa ludzmi nieuczciwymi. W istocie sa to jednak osoby stawiajace przed soba wyzsze cele i zadania. To ich przedsiebiorczosc, zapal,wizjonerstwo oraz chec sukcesu stwarza mozliwosc zarobkowania dla tysiecy obdarzonych nizsza inteligencja istot ludzkich. Stad tez ataki ze strony sfrustrowanych nieudacznikow i genetycznych leni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze urzędasy zarabiają najwięcej.Fiszowa przed wyborami znowu ponoć chce swoim rzucić kasę aby tylko na nią głosowali.Jak tak może być że w urzędach nic nie robią a im ciągle mało, to musi się w końcu skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laserman napisał:
Z tego wpisu wnioskuje, ze zakladasz, iz wszyscy lepiej sytuowani sa ludzmi nieuczciwymi. W istocie sa to jednak osoby stawiajace przed soba wyzsze cele i zadania. To ich przedsiebiorczosc, zapal,wizjonerstwo oraz chec sukcesu stwarza mozliwosc zarobkowania dla tysiecy obdarzonych nizsza inteligencja istot ludzkich. Stad tez ataki ze strony sfrustrowanych nieudacznikow i genetycznych leni!
JAK pisałem jestem na emeryturze wiec swoje przepracowałem, UCZCIWIE. A leniem genetycznym do uczciwej pracy to Ty jesteś, jak nie znasz ludzi to obrażaj, a zresztą jak sie dzisiaj spało, nikt nie pukał rano do drzwi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol Macie niezle jazdy z tym pukaniem do drzwi Swoja droga to 3k w Chelmie na reke dla informatyka to jakos bardzo duzo... ale jesli jest taka firma ktora tak placi to ja poprosze o namiar Z moich obserwacji jasno wynika ze 2k na reke to wygorowana norma niestety, taka specyfika regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...