Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmską Platformą Obywatelską teraz rządzi kobieta

Utworzony przez Anka, 1 kwietnia 2010 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Nareszcie zmiana w chełmskiej PO (i to korzystna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Nareszcie zmiana w chełmskiej PO (i to korzystna).
Ciekawe czy po takiej zmianie scena polityczna w Chełmie doczeka się POPiS-u, o którym od dłuższego czasu się szepcze. Bo z zapowiedzi nowej przewodniczącej chyba nie ma o tym mowy gdyż widać, że promuje tylko swoje zaplecze. Czy to przyniesie sukces i komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę Tadziowi Łańcuckiemu się nie udało, a już był w ogrudku i witał się z gąską!! Ale może przyda się do sprzątania??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sokół nic w Chełmie nie osiągnie. Nie sprawdziła się pracując w Urzędzie Miasta jak i w Chełmskim Domu Kultury. Jedynym jej sukcesem jest zniszczona tablica na Chadeku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wspominając, to właśnie Pani Sokół wyprowadziła Chełmski Dom Kultury z olbrzymich długów. To za czasów jej rządów w CHDK pracownicy regularnie zaczęli dostawać pobory, a ZUS i skarbówka też zostały spłacone. Za jej czasów pozyskiwano olbrzymie środki na kulturę. Oby obecna władza w mieście mogła się tym samym pochwalić........ale niestety nie może. Długi rosną, pozyskanych środków też nie ma. A co jest? Coraz większe zadłużenie miasta.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łańcucki dla mnie to typowy stalinowski prymitywny aparatczyk, choć chyba w tym momencie obraziłam stalinowskich aparatczyków. Ten człowieczek szkodzi platformie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę w TVP3 o godz.20.50 młodzieżówki partyjne w programie "Młodzież Kontra czyli .....Pod ostrzałem" Gośćmi programu będą: Ks.Robert Nęcek - rzecznik prasowy krakowskiej kurii wspierający Radę ds. Środków Społecznego Przekazu przy Episkopacie Prof. Zbigniew Nęcki – psycholog społeczny, UJ Internet stał się dla nas dobrem cywilizacyjnym, takim jak telefon, bieżąca woda czy centralne ogrzewanie. W UE coraz częściej mówi się o NIEZBYWALNYM prawie w dostępie do internetu ... Czy internet jest barometrem przemian społecznych i politycznych? - Politycy doskonale rozumieją Internet, jako ważny kanał informacyjny - możemy ich spotkać na Naszej Klasie, Facebooku, Twisterze, Myspace - tyle, że większość ich profili to konta, którymi zajmują się ich asystenci - właśnie młodzi ludzie - czy powinni się czuć lekko niewłaściwie? - W najbliższych dniach rusza portal MyPis.pl Dlaczego blogerzy są najczęściej blagierami? Dlaczego na swoich blogach politycy kłamią? Czy internetowe akcje - takie jak akcja "zabierz babci dowód" z 2007 roku - zmieniły na zawsze oblicze polskiej polityki i sposobu jej uprawiania? Czy następna rewolucja polityczna ( o ile przyjdzie) zacznie się i skończy się w internecie? Czy fora internetowe są miernikiem poglądów społecznych czy też cyrkiem frustratów i nieudaczników a ich popis chamstwa i ordynarności jest swoistym dowartościowaniem? Co zrobić ta infekcja nie zaraziła młodego pokolenia? Co zrobić by alternatywne fora internetowe oparte na prawdzie, moralności, autorytetach cieszyły się one mianem kultowych? Co się stało z młodymi ludźmi, którzy przed 5 laty w chwili odchodzenia JPII tworzyli jedyna taka wspólnotę internetową? Gościom w trakcie programu można przesłać pytania na adres:mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbbbbb napisał:
Tak wspominając, to właśnie Pani Sokół wyprowadziła Chełmski Dom Kultury z olbrzymich długów. To za czasów jej rządów w CHDK pracownicy regularnie zaczęli dostawać pobory, a ZUS i skarbówka też zostały spłacone. Za jej czasów pozyskiwano olbrzymie środki na kulturę. Oby obecna władza w mieście mogła się tym samym pochwalić........ale niestety nie może. Długi rosną, pozyskanych środków też nie ma. A co jest? Coraz większe zadłużenie miasta.........
Tak, a za czasów "Kocham Chełm" była to kraina mlekiem i miodem płynąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów Grabczuka Dom Kultury nie miał długów, bo nic tam sie nie działo, zlikwidowano działalność \, a na wybagroszenia pracowników Grabczuk udzielał Pani Sokół dużych dotacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jest platforma, a wczoraj była milicja obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbbbbb napisał:
Tak wspominając, to właśnie Pani Sokół wyprowadziła Chełmski Dom Kultury z olbrzymich długów. To za czasów jej rządów w CHDK pracownicy regularnie zaczęli dostawać pobory, a ZUS i skarbówka też zostały spłacone. Za jej czasów pozyskiwano olbrzymie środki na kulturę. Oby obecna władza w mieście mogła się tym samym pochwalić........ale niestety nie może. Długi rosną, pozyskanych środków też nie ma. A co jest? Coraz większe zadłużenie miasta.........
Jakoś znajomo brzmią te słowa, czyżby sama pani S, albo ktoś "bliski" wypowiedział się? Mieszkancy Chełma to nie idioci, proszę aby ktos to w końcu zauważył. Wiedzą jak i na czyj temat się wypowiedzieć, a pani S. niech raczej nie porowokuje do konkretnych wypowiedzi na temat jej rzekomych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi to pisać, ale ChDK w minionych latach działał na poziomie domu kultury w ubogiej gminie. Wszystkie sukcesy były raczej zasługą zespołów, ludzi dobrej woli, a nie władz, którym brakowało wizji rozwoju placówki. Teraz ChDK żyje, realizuje ambitne przedsięwzięcia, uzyskując jednocześnie dobry wynik finansowy. Pani dyrektor Paździor-Król należą się z tego powodu gratulacje. Co do rzekomego zrównoważenia budżetu Chełma pod rządami poprzedniej ekipy - to jest to mit. Po prostu przeksięgowano niektóre zobowiązania, niestety kosztem całkowitej niemal bierności przy pozyskiwaniu środków zewnętrznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po tonie wypowiedzi nic sie w Chełmie nie zmieniło dalej miasto PKWN i zapyziałego komunizmu. Jeśli chodzi o ChDK to własnie za poprzedniej władzy najwięcej środków zostało pozyskanych ze środków poza budżetowych każda impreza kulturalna była dofinansowana z UE świadczą o tym wydawnicta i super wystawa plakatów na korytarzu prowadzącym do radia bonton - drogi każdy plakat opatrzony logiem UE lub Urzedu Marszalkowskiego był współfinansowany, nie wspominajac o sprzęcie w sali widowiskowej za ponad 1,2mln zł o remoncie ChDK nie wpominając. Najlepiej jest krytykować osoby, które coś robiły miały idee, a teraz ... pozostaje tylko patrzeć jak Chełm popada w coraz to wieksze zadłużenie coś kosztem czegoś a zdrowego rozsądku brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, dajcie sobie na luz, do wyborów jeszcze z pół roku a tu już kampania wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam pogratulować składu Rady Powiatu PO, najbardziej przydatnym w każdej dziedzinie, nawet gospodarczo-finansowej będzie Zbigniew M. Śmiechu warte jak szybko PO w Chełmie schodzi na psy siegając po takich ludzi. No chyba, że się zmienił i polityk z niego wytrawny i zna się na problemach. Ci którzy go znają to ze śmiechu pękną, gdy przeczytają o składzie tzw. rady. A nie mówiłam, że PO w Chełmie upadnie na kolana. N, ale p. sokół wszystkich podniesie, zapomniałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chciałam pogratulować składu Rady Powiatu PO, najbardziej przydatnym w każdej dziedzinie, nawet gospodarczo-finansowej będzie Zbigniew M. Śmiechu warte jak szybko PO w Chełmie schodzi na psy siegając po takich ludzi. No chyba, że się zmienił i polityk z niego wytrawny i zna się na problemach. Ci którzy go znają to ze śmiechu pękną, gdy przeczytają o składzie tzw. rady. A nie mówiłam, że PO w Chełmie upadnie na kolana. N, ale p. sokół wszystkich podniesie, zapomniałam.
A postawcie proszę tutaj listę tego zarządu PO w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chciałam pogratulować składu Rady Powiatu PO, najbardziej przydatnym w każdej dziedzinie, nawet gospodarczo-finansowej będzie Zbigniew M. Śmiechu warte jak szybko PO w Chełmie schodzi na psy siegając po takich ludzi. No chyba, że się zmienił i polityk z niego wytrawny i zna się na problemach. Ci którzy go znają to ze śmiechu pękną, gdy przeczytają o składzie tzw. rady. A nie mówiłam, że PO w Chełmie upadnie na kolana. N, ale p. sokół wszystkich podniesie, zapomniałam.
gdzie ta lista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...