Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska PWSZ będzie kształcić magistrów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 o 16:03 Powrót do artykułu
Jak magistrowie to już nie PWSZ a Uniwersytet Chełmski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W sumie to racja. Niewiele większe od Chełma Opole czy Zielona Góra mają uniwersytety to dlaczego uniwersytetu ma nie mieć Chełm.
0
Robienie bezrobotnych magistrów chmara
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W sumie to racja. Niewiele większe od Chełma Opole czy Zielona Góra mają uniwersytety to dlaczego uniwersytetu ma nie mieć Chełm.
Co ty za bujdy siejesz! Opole i Zielona Góra niewiele wieksze od Chełma?! Chełm:
  • Powierzchnia - 35,28 km²
  • Liczba ludności - 64 270
Opole [ul] [li]Powierzchnia - 96,55 km²[/li] [li]Liczba ludności - 119 574[/li] [/ul] Zielona Góra [ul] [li]Powierzchnia - 278,32 km²[/li] [li]Liczba ludności - 138 512[/li] [/ul] Więc jeśli Chełm niewiele mniejszy jest od tych wymienionych miast przez Ciebie to nie wiem co ty miałeś w szkole z geografii ale radze się wrócić do szkoły by swoją wiedzę podszkolić.
0
BUAHAHAHAHA!!!! POCZYTAJ, DOWIEDZ SIĘ, a POTEM PISZ. Uniwersytet musi mieć prawo nadawania habilitacji przynajmniej na jednym kierunku. A my tu mówimy o tytule magistra.... O ile wiem to PWSZ nie spełnia nawet kryteriów dla Akademii....
0
"A jeśli chodzi o resocjalizację to z naszej wiedzy wynika, że w kraju jest niedostatek pedagogów o tej specjalizacji". Gratuluję takiej wiedzy!!!! Cha cha.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: