Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chirurg z Chełma wraca na ławę oskarżonych

Utworzony przez mordotymoja, 14 marca 2014 r. o 08:40 Powrót do artykułu
A ja nie mogę doczekać się art lekarze chirurdzy z Lublina na ławie oskarżonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stachu wypisz mi zwolnienie bo jakieś sądy mnie dręczą.Dobrze Mieciu,mordo ty moja.A jak ciebie będą dręczyć to ja ci wypiszę.Bo w życiu trza się trzymać razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się czarna owca. Wszędzie, w każdym środowisku. Byłem w szpitalu w Kraśniku ale mam bardzo pozytywne wspomnienia. Wszystko było ok. byłem zadowolony z opieki lekarzy i pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był i jest samorząd lekarski ?.Już słyszę te głosy że nie było wyroku itp itd. Pierwszą rzeczą przy podejrzeniu popełnieniu przestępstwa np. przez  policjanta jest zawieszenie w obowiązkach lub wywalenie ze służby. Ile było przypadków  bezwzględnego pozbawienia wolności lub pozbawienia prawa wykonywania zawodu w stosunku do lekarzy ?. Nie ma tygodnia aby nie informowano o skandalicznych przypadkach a ile nie ujrzało światła dziennego ?. Żaden Arułkowicz nie pomoże, łapówkarze i partacze  powinni zacząć się wreszcie bać o własną skórę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...