Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chleb z Sielca poleciał do Egiptu

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2013 o 11:22 Powrót do artykułu
Ale to co jest prezentowane na zdjęciu nijak nie przypomina chleba, raczej jakiegoś placka niewyrośniętego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i jeszcze ta wręczająca. Kiedyś (niedawno) zgrabna dziewczyna. Teraz ciągle żre i zaczyna wyglądać jak pulpet. Czy ona nie widzi, że musi kupować coraz większe rozmiary ubrań? A do tego jest nader aktywna na FB, publikując infantylne komentarze, myśli oraz nieudane zdjęcia zrobione przez pseudofotografów.
0
ta dziewczyna jest świetnie prosperującą bizneswomen, która ma miliony wrogów wśród kobiet, bo jej zazdroszczą urody, pozycji i tego, że jest uwielbiana na FB , ciszy się sympatią wśrod ludzi. nie bądź złożliwy bo doskonale wiadomo kim jesteś :) Ciągle pod każdym artykułem o niej używasz tych samych zwrotów. Jakiś zraniony, odrzucony psychofan?
0
przeczytałem ksiązkę Ilony i jestem pełen uznania! Brawo. Tak młoda a tyle już osiągnęła dziewczyna.
0
Znam książkę Ilony. Świetna. Polecam! Tak młoda dama a już tyle na koncie. Szacunek.
0
...hm...nie znam kobiety i z ciekawosci wszedlem na google! czy ta na zdjeciu faktycznie jest modelka? Nic zlego nie mam na mysli, ale jakos mi nie pasuje.... Sam wyglad nie odzwierciedla przywar intelektualnych, ale piszecie o ksiazkach itp...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: