Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2011: Trwają wybory Miss Chmielaków

Utworzony przez Gość, 20 sierpnia 2011 r. o 18:52 Powrót do artykułu
formuła chmielaków w postaci picia piwa w cenie jak nad morzem, po 6 zł, sie nie sprawdza, bo w markecie taniej to samo piwo. Piwa mało jakieś kiepskie czeskie po 6-9 zł, zgroza.Ludzi mało, stragany puste,jeżeli nic sie nie zmieni to 42 chmielaki mogę sie nie odbyć. Sam kupiłem 3 czeskie i jedno białoruskie piwo do domu a rok temu kupiłem 10, to chyba coś znaczy.Pozdrawiam, teraz to odpust kościelny nie chmielaki, kurtki skórzane , maskotki, słodycze i wszelkiej maści pierdoły i baloniki, to chyba nie ta impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo jest w cenie 2,5 ( Tyskie, Lech, Żubr). Oryginalny Pilsner Urquell i Grolsh w cenie 3,5. Więc mam pytanie do stwierdzenie "...picia piwa w cenie jak nad morzem..." - Jak znajdzie mi ktoś piwo w cenie 2,5 (lane z beczki) to proszę o adres i wsiadam w auto i lecę dzisiaj napić się taniego piwa na bałtykiem? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
formuła chmielaków w postaci picia piwa w cenie jak nad morzem, po 6 zł, sie nie sprawdza, bo w markecie taniej to samo piwo. Piwa mało jakieś kiepskie czeskie po 6-9 zł, zgroza.Ludzi mało, stragany puste,jeżeli nic sie nie zmieni to 42 chmielaki mogę sie nie odbyć. Sam kupiłem 3 czeskie i jedno białoruskie piwo do domu a rok temu kupiłem 10, to chyba coś znaczy.Pozdrawiam, teraz to odpust kościelny nie chmielaki, kurtki skórzane , maskotki, słodycze i wszelkiej maści pierdoły i baloniki, to chyba nie ta impreza.
Słuszne spostrzeżenia.Szkoda czasu na przepychanie się w tłumie podchmielonych młodzików i kramarzy jak na odpuście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z roku na rok coraz wieksza tandeta chiny i przecudne kramy z wszystkim czyli niczym a piwo tez nie powala malo regionalnego piwa a smieciowate tyskie czy inne lechy w markiecie tez sa chmielaki zwykly festyn krasnostawski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwosz napisał:
Piwo jest w cenie 2,5 ( Tyskie, Lech, Żubr). Oryginalny Pilsner Urquell i Grolsh w cenie 3,5. Więc mam pytanie do stwierdzenie "...picia piwa w cenie jak nad morzem..." - Jak znajdzie mi ktoś piwo w cenie 2,5 (lane z beczki) to proszę o adres i wsiadam w auto i lecę dzisiaj napić się taniego piwa na bałtykiem?pozdrawiam
Różnica jest taka że nie każdy może pieszo przyjść na chmielaki, więc chce kupić piwo butelkowe, puszkowe do domu a tu 6 zł w najlepszym wypadku za czeskie szczyny, a było jeszcze białoruskie po 2,5 ale Jeszce nie próbowałem. A 9 zł za czeskie piwo NIE DAM.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwosz napisał:
Piwo jest w cenie 2,5 ( Tyskie, Lech, Żubr). Oryginalny Pilsner Urquell i Grolsch w cenie 3,5. Więc mam pytanie do stwierdzenie "...picia piwa w cenie jak nad morzem..." - Jak znajdzie mi ktoś piwo w cenie 2,5 (lane z beczki) to proszę o adres i wsiadam w auto i lecę dzisiaj napić się taniego piwa na bałtykiem? pozdrawiam
Piwo jest po 2,5 ALE 0,4 Litra , nie pij tyle to zobaczysz za co płacisz, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...