Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2012: Weekend z piwem i muzyką (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 19 sierpnia 2012 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Te MISKI Chmielakowe przypominją z urody miski ale metalowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w porę ogarnięty artykuł;p 3 dni chmielaki trwają oni o 16 wrzucaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnek ,suszone kwiatki ,drewniane łyżki wsiowe dziewczyny z pola zdjęcie 23 i 25 najlepiej pokazują jakie to miss i zaszczane śmierdzące miasteczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sajder pedale - jak Ci miasteczko nie pasuje to wracaj do swojego, wsioku głupi. Zaś co do dziewczyn - jesteś pedałem, to co ty możesz wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm- wsiowy bucu ziemniaczano -buraczany -pedałem to jesteś ty i twoi koledzy z zagrody chlewnej .I burasie to nie dziewczyny tylko pasztety które dowieźli do wiochy zwanej z ruska krasnymstawem a raczej obszczanymstawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 7 była zajebista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 7 może i była fajna ale wieje sztucznością, sztuczne włosy, tapeta, figura okupiona z pewnością mnóstwem wyrzeczeń, nie wspominając już o tym, że dziewczyny dostały ubrania i jedną mogły one upiększyć a inną oszpecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za amator (a-matoł) robił zdjęcia z chmielaków to jest antyreklama chmielaków, wstydził byś się je zamieszczać,chyba byłeś nawalony piwem, trzeba bylo poczytać program chmelaków matole (a gdzie kapele podwórkowe, kabarety, korowód chmielakowy, zlot ogolnopolski paralotni, półmaraton chmielakowy (300 osó i wiele innych atrakcji, tłumy gości (kilkanaście tysięcy) ZWOLNIĆ DYSCYPLINARNIE Z DZIENNIKA TAKIEGO "FOTOGRAFA" Pozdrawiam, Krasnostawianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina nie miała sztucznych włosów na pokazie! Wiem bo sama ja czesalam! A tapetę to miała każda ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryzjerka napisał:
Karolina nie miała sztucznych włosów na pokazie! Wiem bo sama ja czesalam! A tapetę to miała każda ;/
komentarz napisała: Karolina hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...