Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu jakieś mądre posunięcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez w prawie polskim nie ma takiego pojęcia jak "cisza nocna". A to, że gmina sobie takie cos wymyslila to ich sprawa, ale w hierarchii prawa, prawo ogolnopolskiej jest wazniejsze od prawa gimmnego. W praktyce będzie to martwy przepis i pole do popisu dla adwokatów ludzi, którzy nie zgodzą sie na przyjęcie mandatu. Pomijając prawo, gimną starci na takim pomyśle. Wielkim atutem Okuninki było własnie życie nocne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeks cywilny: Art. 51. § 1. (56) Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie madra decyzja. Uczmy się odpoczywać kulturalnie, tak by nie ograniczać sobie swobody, ale też nie przeszkadzać nadmiernie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! na to czekali wszyscy. mam nadzieje, że wkońcu nad jeziorem bedzie mozna wypocząć z rodziną a nie tylko wielka chamska imprezownia. Skandalem jest to, że pozwalają grać na otwartej przestrzeni przez całą noc!!!!!!!!!!!   nigdzie na świecie nie widziałem czegoś takiego. Co innego dyskoteka w zamkniętym pomieszczeniu. Zgodnie z Polskim prawem jest zakaz urządzania hucznych imprez poza lokalami zamkniętymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! na to czekali wszyscy. mam nadzieje, że wkońcu nad jeziorem bedzie mozna wypocząć z rodziną a nie tylko wielka chamska imprezownia. Skandalem jest to, że pozwalają grać na otwartej przestrzeni przez całą noc!!!!!!!!!!!   nigdzie na świecie nie widziałem czegoś takiego. Co innego dyskoteka w zamkniętym pomieszczeniu. Zgodnie z Polskim prawem jest zakaz urządzania hucznych imprez poza lokalami zamkniętymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce jest dla młodych ludzi !!! Ludzie z rodziną niech jadą w inne, spokojniejsze miejsca albo w domu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za downy.... Pare mocherow sie poskarzylo I juz... Ale przeciez policjanty musza miec za co mandaty wypisywac mlodym ludziom... Gmina zarobi , policjanty dostana premie I wszyscy zadowoleni,.... WITAMY W M-POLICYJNYM KRAJU !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce jest dla młodych ludzi !!! Ludzie z rodziną niech jadą w inne, spokojniejsze miejsca albo w domu
tak dla młodych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam jeszcze jeździ? Okoliczne wioski tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BArdzo dobrze! Ja nikomu nie żałuję zabawy tylko niech mnie przez całą noc nie uszczęśliwia na siłę. Jak chce sie bawić to niech sobie wyciszy lokal tak,.żeby nie przeszkadzać innym. Panowie właściciele dyskotek chyba zapomnieli, że główną atrakcją Okuninki nie są dyskoteki tylko jezioro i ludzie przyjeżdżają tam głównie korzystać z plaży i wody. Jak ktoś przyjeżdża na ubaw równie dobrze może sobie pojechać w inne miejsce, gdzie są kluby przystosowane do decybeli a nie musi mi ryczeć normalnym  ludziom nad uchem wieśniackim "umpa umpa " do białego rana .Tyczy się to również agrotuningów - nie ma to jak wjechać na plażę z "umcyk umcyk" z samochodu - gacie laskom spadają! Takie rzeczy to tylko w Polsce powiatowej - buractwo wychodzi na wszytskie strony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...