Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kochani od tego jest jezioro białe by bawić się do białego świtu.Byłem młody i popieram młodzież mają prawo się wyszaleć a komu nie pasuje koreczki w uszy albo wyprowadzka.Życie jest krótkie a wakacje jeszcze krótsze jestem za tym by cisza nocna nie obowiązywała w takich miejscach oraz np. na starym mieście w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mafia i klika w....ta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da sie w tej sytuacji stanac po zadnej stronie,z jednej strony rozumiem ludzi którzy chce spokoju itp,ale jesli szukac spokoju to na pewno nie nad Białym kto był tam chociaz raz wie ze miasteczko dudni zyciem i młodziez bawi sie własnie najlepiej wieczorami....głupota jest na siłe uciszenie czy wzywanie policji...poza tym ludzi zrozumcie tez to ze dla tych knajp,barów czy dyskotek to jedyny czas na zarobek,dwa miesiace i koniec...a w tych czasach kazdy luczy sie z groszem,urazone PAnie czy starsi Panowie jak planuja wyjzad spokojniejszy to sanatorium w NAłeczowie...tam na pewno nie bedzie szumu...:) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nad białym można opalać się topless???
Tak. Prawie wszyscy opalamy i pływamy toples. Kiedy będziesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja Sądu jest słuszna bo nie dało się wytrzymać w nocy -muzykę słychać było wokół wokół jeziora-wiadomo kto stoi za - ten kto zabrał jedyny parking na dużą ilość samochodów i urządził tam swoją dyskotekę- niszcząc tym samym drobne punkty handlowe i ogródki piwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie.. jeśli chcecie odpoczac w ciszy to wynajmijcie sobie domek po drugiej stronie jeziora albo po prostu pojedzcie na inne, spokojniejsze jezioro. Okuninka jest stworzona do imprezowania i wprowadzanie cisz nocnych jest chorym pomyslem. takie jest moje zdanie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak :D pon-pt skarza a w sobote chodza na imprezy i sie ciesza ze wyrywaja laski :D no albo bolcow w przypadku miejscowych kobietek w wieku 16 do przedemerytalnym :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ludzie przyjeżdżają do nas, żeby się zabawić, wyszumieć, a tu się okazuje, że o godzinie 23 powinni kłaść się spać"? Nie, nie muszą iść spać, mają zamknąć ryje, to proste. Prawnie cisza nocna obowiązuje w całej Polsce, nie potrzeba prawa lokalnego, wystarczą kary. W Lublinie zapis prawny o ciszy nocnej łamany jest co noc w dużej mierze za przyzwoleniem tzw. władz. Bo to tzw. państwo, chory i dziki kraj... Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest konfilkt pokoleń. Jak człowiek ma naście lat to jedzie się zabawić ale jak trzydziestka prawie na karku i jedzie się z dzieckiem to uwierzcie mi, że małolaty drące mordy o 2 w nocy to nic przyjemnego. Wypoczynek wypoczynkiem szkoda tylko, że Polacy nie szanują ani siebie ani innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez cały rok człowiek musi wysłuchiwać rozładunku tirów w Biedronkach, stonkach i innych obcych marketach z jakiegoś powodu usadowionych pomiędzy budynkami mieszkalnymi. Dodatkowo sąsiedzi, którzy zapomnieli, że czas najwyższy wyjść z jaskini i że w blokach nie są sami, a wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna drugiego. Hałas na ulicach i koncerty w miastach ostatnio organizowane wieczorem w niedzielę, kiedy ludzie następnego dnia idą do pracy. Czy tego nie wystarczy? Nieudolność policji, niskie mandaty powodują, że czasami jedna gnida niszczy spokój wielu ludzi. Fakt, iż ktoś jest nad jeziorem nie oznacza, że trzeba się nachlać, naćpać i drzeć gębę jakby ktoś kogoś obdzierał ze skóry. Najwyższy czas nauczyć się odrobinę kultury nie tylko na okazję, ale i w trakcie urlopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam na to wyjebane, nigdy tam nie pojadę, szumowina z Chełma i Lublina. Mam blisko ale wolę pojechać dalej na inne spokojniejsze jeziora. Zjeżdża się badziewie z okolic. Szajs najgorszy. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nad białym można opalać się topless???
co to znaczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie młodzieży spokój, jak chce niech się bawi, kto z nas w końcu nie był kiedyś młody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie można tego idioty , który uchwalił ten durny przepis , odstrzelić ??? miecie i chwasty nalłezy utylizowac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore Polskie polskie spoleczniaki ... Pier...ne 4 muszkietery . Jakie to smutne... Co z ta polska kur...a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zlikwidują te wszystkie atrakcje,gry,karuzele...będą mieli ciszę i spokój. "Pies z kusa nogą tam nie pojedzie" Trzeba się zastanowić nad tym co się robi. Nie można zjeść pączka i go mieć!! LUDZIE TAM JEŻDŻĄ BY SIE ROZERWAĆ,TO JEST RÓWNIEŻ FORMA WYPOCZYNKU,PSYCHICZNEGO RELAKSU. POZA TYM NA TYM KTOŚ "KROI" KASĘ. NIE MA FRAJERÓW B Y KTOŚ WYDAWAŁ SWÓJ KESZ I SIEDZIAŁ JAK MYSZ POD MIOTŁĄ BO KTOŚ TEGO CHCE!! JACYS CHORZY LUDZIE TAM MIESZKAJĄ,TRZEBA ZBADAĆ IM IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce spokój to po jakiego grzyba się wybiera do okuninki?! niech zostaje w domu albo wybierze się na inne jezioro!!! Ja mam 2 dzieci i co roku jeżdżę ze znajomymi żeby właśnie się rozerwać po całym roku pracy i to jest właśnie nasza forma odpoczynku. Ani my ani moje dzieci nie narzekaliśmy nigdy na hałasy. Wystarczy się zakwaterować troszkę dalej od centrum i można spać spokojnie. Marudy I zrzędy niech nie utrudniają ludziom życia i nie blokują innym biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA CISZA NOCNA BYLISMY 3 DNI I OKROPNY HAŁAS PO DRUGIEJ STRONIE JEZIORA BYŁO SŁYCHAĆ DO 2 W NOCY, ROZUMIEM DYSKOTEKA, ALE MUSI BYĆ TAK GŁOŚNO ,ŻE SŁYCHAĆ PO DRUGIEJ STRONIE JEZIORA, WIĘCEJ TAM NIE POJEDZIEMY. CHYBA O TO CHODZI,ŻEBY I MŁODZIEŻ SIĘ BAWIŁA ALE,ŻEBY RODZINY Z DZIEĆMI CZY STARSI LUDZIE TEŻ MOGLI SPOKOJNIE WYPOCZĄĆ. WIĘC ALBO NIE CISZY NOCNEJ, ALBO ZAKAZ JEST ŁAMANY I NIC SOBIE NIE ROBIĄ Z ZAKAZÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...