Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cudowne rozmnożenie śmieci w Chełmie

Utworzony przez Butelka, 9 lipca 2013 r. o 21:32 Powrót do artykułu
A guzik prawda. Ja wypowiedziałem umowę na 2 miesiące przed i przechowałem zgodnie z pozwoleniem sanepidu śmieci aż wejdzie nowa ustawa. A co :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki znowu MOK????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadka Dody, nie bez podowu ludzie mowia ze ma za skromny ubior.Podczas wystepu wypadly jej piersi zza koszulki sami zobaczcie hehe http://kfd.pl/s/4qx9  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to w ogóle pisał?!? z tymi śmieciami to G...o prawda. Od sąsiada już 2 raz zabrać ściętej trawy (itp.) nie chcieli bo rzekomo im tego wcześniej nie zgłosił. A ja się pytam kto wcześniej informował o takiej konieczności??? Poza tym mycie frakcji suchej przed wyrzuceniem to to drugi paradoks. Już widzę jak ludzie siedzą po domach i myją słoiki i butelki!!! W ogóle zobaczycie jak się jeszcze ta ustawa czkawką miastu odbije......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A guzik prawda. Ja wypowiedziałem umowę na 2 miesiące przed i przechowałem zgodnie z pozwoleniem sanepidu śmieci aż wejdzie nowa ustawa. A co :)
I bardzo słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość ludzi z domów jednorodzinnych kisiło śmieci 2-3 miesiące żeby nie płacić 2 razy , ale to bez sensu zabrali ode mnie śmieci 10 lipca ( 240l zbierane od maja) następnego dnia dałem im 4 worki segregowanych , teraz mają przyjechać 20 lipca a ja mam w pojemniku jeden worek 40 litrowy śmieci i pół worka segregowanych) ale popiół z pieca mam już 120 litrów i musiałbym zapłacić , więc albo przytrzymam do sezonu grzewczego , albo kitne na ulicę jak będzie deszcz padał i spłynie z deszczówką :) - płacił nie będę bo mnie nie stać i niech się bujają frajerzy i tak płacę im 44 zł /m-c..ale uszczelnili nielegalne wysypiska :) teraz chełm popiołem będzie stał ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...